Térkép

Tételek száma: 93

cca 1890 Turóc vármegye térképe, tervezte Gönczy Pál, kiadja Posner Károly Lajos és Fia térképészeti műintézete, vászontérkép, hajtott, 31x21 cm
12805.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1920 Róma nagyméretű térkép, hajtásoknál szakadt / Roma Large damaged map 80x40 cm
12806.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Kogutowicz Manó: Magyarország közigazgatási térképe. Bp., 191, Magyar Földrajzi Intézet, kopott félvászon kötésű mappában, vászonra ragasztva, 79×112 cm
12807.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
cca 1910 Arad vármegye térképe, terv.: Gönczy Pál, 1:550000, Posner Károly Lajos és fia, 23,5×30,5 cm
12808.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1953 Magyarország autóbuszhálózatának térképe. Hátoldalán a Földművesszövetkezet hálózati térképe nagyméretű reklámja 42.2 x 66.5 cm
12809.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Pianta di Venezia edizione della Litografia Veneziana, 73x53 cm. Maps of Venice. Velence térkép. Állapot: Megviselt. A térkép szélei és hajtásai szakadozottak.
12810.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1914 Cattaro / Kotor és környéke térkép. Kotor and around map. 57x53 cm.
12811.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Tourist Map of Norway, The Bergenske Steamship Company, Norvégia Turistatérkép. 50x70 cm.
12812.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
cca 1930 Karte der Dachstein-Gruppe, 1:50 000, 23x24 cm
12813.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca.1895 K.u. K. militär- geographisches Institut: Pincuente und Volsca 1db katonai térkép. 62x43 Hajtások mentén szakadások.
12814.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1980 A BNV térképe
12815.

1980 A BNV térképe

Kikiáltási ár:
800 Ft
cca 1900 Nagyszeben és környéke kissé megviselt vászon térkép / Sibiu and area slightly battered map on canvas 55x48 cm
12816.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft