Krämer, Udo: Gebraucht! Die Alternative. Tips aus erster Hand für Geräte aus zweiter Hand. Stuttgart, 1997, Lindemanns Verlag. Papírkötésben, jó állapotban.
Sárközi Zoltán: Az én fényképezőgépem. Bp., 1967, Táncsics Könyvkiadó. Félvászon kötésben, jó állapotban. Kopott gerincű félvászon kötésben, jó állapotban.
Sárközi Zoltán, Sevcsik Jenő: Fotoamatőr zsebkönyv. Bp., 1968, Műszaki Könyvkiadó. Kartonált papírkötésben, kicsit sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
Az év fotói. Pictures of the Year 1992. Szerk.: Bacsó Péter et al. Bp., 1993, Magyar Fotóriporterek Kamarája (Pelikán Könyvek). Papírkötésben, jó állapotban.
Schmidt, F.: A gyakorlati fotografozás kézikönyve. Bp., 1897, Királyi Magyar Természettudományi Társulat (Természettudományi Könyvkiadó Vállalat 59.). Díszes, kicsit foltos vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
Certo Certix 4,5x6 cm kamera Carl Zeiss Tessar 1:4,5/10,5 cm objektívvel F. Deckel Compur Rapid zárral, bőrtokban, jó állapotban / Vintage quality camera