Lehrbuch der Augenheilkunde. Von Dr. Julius Michel, Professor der Augenheilkunde an der Universität Würzburg. Zweite vollständig umgearbeitete Auflage. Wiesbaden, 1890, J. F. Bergmann Verlag. Korabeli dekoratív, aranyozott félvászonkötésben, jó állapotban. Tulajdonosi pecséttel.
A Magyar Tudós Társaság évkönyvei. Második kötet. (1832-1834.)Pest, 1835. Kir. M. Egyetemi Ny. 1 acélm. címkép + 1 rézm. díszcímlap + [10] + 100 + [2] + 326 p. + 13 t. Korabeli kartonált keménykötésben, jó állapotban.
Szabó Alajos: A házi állatok boncztana, tekintettel az élettanra. Bp., 1977, Athenaeum. Későbbi, kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
Raoul Francé: Az állatok csodálatos világa. Bp., é.n. Franklin. 301 p. 10 t..Gazdag szövegközti ábrákkal. Kiadói félvászonkötésben, eredeti papírborítóban.