Könyvek: Tudomány és technika Tételek száma: 174
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1286612
13459
270
Books: Science and technology
Hovelacque, André: La rectum et sa gaine: quatre planches d'anatomie. Párizs, 1935, Gaston Doin. Francia nyelvű anatómiai ismertető füzet, rövid bevezetővel, 8 db nagyméretű ábrával. Papírkötésben, jó állapotban. 1218208
13460
270
Books: Science and technology
Weninger Antal: Orvos a lélekért. Bp., 1941, Vörösváry Kiadóvállalat. Kiadói félvászon kötésben. A borítótáblák enyhén sérültek. 1305623
13461
270
Books: Science and technology
Sztrókay Kálmán: A vegyész versenye a természettel. Bp., 1942, Országos Közművelődési Tanács. 182 p. Korabeli egészvászon-kötésben. 1305505
13462
270
Books: Science and technology
Dr. Pogány Béla: Fizika. Bp., 1933, Pallas. 263 p. Kiadói kopottas-foltos, kissé laza félvászonkötésben. 1301039
13463
270
Books: Science and technology
W. L. Sumner: Haladó tudomány. Bp., 1947, Dante. Kiadói kopottas félvászon-kötésben. 1285870
13464
270
Books: Science and technology
Karsay Endre: Vitorlázórepülés. Bp., é.n., Vörös csillag Nyomda 262 p. Gazdag képanyaggal. Illusztrált kiadói félvászon-kötésben. 1285878
13465
270
Books: Science and technology
Szűcs József: A repülés ábécéje. Bp., 1954, Ifjúsági Kiadó. 168 p. Gazdag képanyaggal. Illusztrált kiadói félvászon-kötésben. 1298924
13466
270
Books: Science and technology
Dr. Áldor Viktor: A prostitúció. Vita sexualis IV. Bp., é.n., Sándor József és Társa. Viseletes kiadói egészvászon-kötésben, az előzéklapon firka. 1299400
13467
270
Books: Science and technology
Colligatum kötet. A Munkáskönyvtár c. sorozat három kötete egybekötve. Varga Jenő: A pénz uralma a békében. 127 p. Kautsky Károly: A proletárság diktatúrája. 93 p. Lasalle Ferdinand: Munkásprogramm. 48 p. Bp., 1918-19, Népszava. Korabeli félvászonkötésben. 1334262
13468
270
Books: Science and technology
Tangl Harald: A táplálkozás. Bp., é.n., Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Borítótáblák alján sérült kiadói egészvászon-kötésben. 1218724
13469
270
Books: Science and technology
Dr. Láng Sándor: A munka tudománya (Munkaélettan). Bp., é.n., Szent István Társulat. Kiadói papírkötésben. 1220408
13470
270
Books: Science and technology
Dr. Egedy Elemér: Műtéti előkészítés és utókezelés (Belorvosi szempontból). Bp., 1943, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat. 163 p. Kiadói papírkötésben. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft