Tétel

Kikiáltási ár:

12 000 Ft
32,43 EUR, 35,29 USD

Leírás:

Henri Charles Antoine Baron (1816-1885) - Louis Francais (1814-1897) - Eugéne Le Roux (1807-1863) - Adolphe Mouilleron (1820-1881) - Célestin Nanteuil (1813-1873): Les Artistes anciens et modernes két kötete, egy ismeretlen és a 3. kötete, egybekötve. Paris, É.N , Bertauts. Félbőr kötés, 36 t.+1 p+41 t. 41x30 cm. 77 darab egész oldalas litográfia a XIX. század közepéről. Francia nyelvű 10 kötetes művészeti folyóirat egy ismeretlen és 3 kötete. A borítója kopott, a könyvből két tábla kijár. Az első résznek nincs címlapja és hiányos. / 77 piecies of full pages lithographies from the middle of the 19th century. It is two volumes from the ten volumes art periodical in french languages. The first part is unkown volume and the second part is the third volume. Half leather binding. The cover is little bit worn. Two pages way out from the book. The first part cover and some pages are wanting.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : ttg