13338.
270. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
10 000 Ft
27,03 EUR, 29,41 USD
A.C. Wittmann: Gallerie der Weltgeschichte. [Bécs], É.N., [Szerzői kiadás] Viseltes átkötött karton kötés, 53 t. A képtáblák előtt hártyapapírral. 53 darab egészoldalas litográfia A.C. Wittmann Világtörténelmi galériájából. Német nyelvű. 19. század közepe. Átkötött. A borítója kopott, viseltes. A kötése sérült, javított. A címlap hiányzik. Pár lap gyűrött, szakadt. / 53 piecies of full pages lithographies from A.C. Wittmann's Gallerie de Weltgeschichte. In german language. From the middle of the 19th century. Paperbinding. The cover enveloped and it is damaged. The binding is damaged, and corrected. The front page lost. Some pages are raunchy, and crinkled.