Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 289

Harminc 1877-1907. A Budapest jubileumi albuma. Budapest, É.N. [1907], Wodianer F. és Fiai Műintézete. Írták a Budapest volt és jelenlegi munkatársai. Kiadói festett, aranyozott, szecessziós egészvászon borítóban, VI.+2+341+29+14 p. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. A kiadói borítója kopott. A gerince szakadt, sérült.
13727.

Harminc 1877-1907. A "Budapest" jubileumi albuma. Budapest, É.N. [1907], Wodianer F. és Fiai Műintézete. Írták a "Budapest" volt és jelenlegi munkatársai. Kiadói festett, aranyozott, szecessziós egészvászon borítóban, VI.+2+341+29+14 p. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. A kiadói borítója kopott. A gerince szakadt, sérült.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
13728.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
13729.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Laveleye Emil: Bakunyin. A világfelforgatók apostola. Fordította: Erdélyi Béla. Budapest, 1881, Ráth Mór. Félvászon kötés, 99 p. A borítója kopottas. A kötése laza. A könyvben ceruzával aláhúzások. Volt könyvtári példány! A 8. és 54. oldal foltos.
13730.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Mária Béla (1903-1975): Győzzön az értelem. Versek. Budapest, 1944, Mentor. Kiadói félvászon kötés, 61 p. 300 számozott példányból a 7. számozott és aláírt példány. A szerző által dedikált! A borítója foltos. A kötése laza.
13731.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Bozzay Margit: Álarc nélkül... Mozaikszemek egy téli délutánból. II. kiadás. Budapest, 1943, Napkelet. Kiadói papírkötés, kiadói papírborítóban, 158 p. A borító picit maszatos, foltos.
13732.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Gellért Oszkár: Rubens asszonya - Új himnuszok a szerelemhez. Első kiadás. Budapest,1912, Nyugat Irodalmi és Nyomdai Részvénytársaság. Könyvkötői félvászon, 69p. A borító Gara Arnold munkája. Volt könyvtári példány! Átkötött!
13733.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Czigány György: Három gyertya. Szekszárd, 1992, Babits Kiadó. Ragasztott papír, 76 p. A szerző által dedikált példány!
13734.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Fodor András: A révkalauz lámpái. A szerző által dedikált példány! Budapest, 1994, Széphalom Könyvműhely. Ragasztott papír, 218 p.
13735.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Kiss József: Kiss József összes költeményei. Budapest, 1899, Singer és Wolfner kiadás. Kiadói egészvászon borító, 296 p. A gerince kopottas.
13736.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Gulyás József: Lidércnyomás. Az ikrek hava. Eger, 1998, Agriapress Kft. Ragasztott papír, 91 p. A szerző által dedikált példány!
13737.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Szilágyi Béla: Erdélyből jöttem! Budapest, 1926, Bethlen Gábor Irodalmi és Nyomdai Részvénytársaság. Kiadói egészvászon kötés, 264 p. A gerince sérült, hiányos. A borítója kopottas. A kötése laza. A lapok foltosak.
13738.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft