Képeslap Tételek

Tételek száma: 52

8 db RÉGI olasz városképes lap, vegyes minőség, szállodák / 8 old Italian town-view postcards, mixed quality; hotels
20044.
Anyagjel Anyagjel Anyagjel

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
4 db RÉGI jó minőségű képeslap; Lipcse, 2 db Bécs, reklám / 4 pre-1945 good quality postcards; Leipzig, 2 Wien, advertisement
20045.
Anyagjel

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
5 db főleg RÉGI képeslap, vegyes minőség; Balatonalmádi, Sarajevo, Napoleon, Malta, Venice / 5 mostly old postcards, mixed quality; Balatonalmádi, Sarajevo, Napoleon, Malta, Venice
20046.
Anyagjel Anyagjel

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
3 db RÉGI amerikai városképes lap / 3 old American town-view postcards; Rochester, New York City, Ausable Chasm
20047.
Anyagjel Anyagjel

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
2 db képeslap album 192 db RÉGI motívumlappal, vegyes minőség; művész ( Peterson, Döcker, John Willis), üdvözlőlapok, színész, gyerek / 2 postcard album with 192 pre-1945 motive cards, mixed quality; art, greeting, actors, actresses, child
20048.
Anyagjel Anyagjel Anyagjel

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
177 db RÉGI képeslap és egy képeslap füzet, pár modern lappal, valamint két tasak bélyeg és egy 1934-es használatlan zsebnaptár; a képeslapok között több Zeppelines, valamint egy valódi hajjal díszített lappal, vegyes minőség. Rendkívül érdekes, tartalmas tétel, megtekintésre ajánlott! / 177 old postcards with a few moderns with 2 packets of stamps and an unused 1934 pocket calendar; among the postcards some cards with the airship Zeppelin and one decorated with real hair, mixed quality. Very interesting lot, its well worth seeing!
20049.
Anyagjel Anyagjel Anyagjel

177 db RÉGI képeslap és egy képeslap füzet, pár modern lappal, valamint két tasak bélyeg és egy 1934-es használatlan zsebnaptár; a képeslapok között több Zeppelines, valamint egy valódi hajjal díszített lappal, vegyes minőség. Rendkívül érdekes, tartalmas tétel, megtekintésre ajánlott! / 177 old postcards with a few moderns with 2 packets of stamps and an unused 1934 pocket calendar; among the postcards some cards with the airship Zeppelin and one decorated with real hair, mixed quality. Very interesting lot, it's well worth seeing!

Kikiáltási ár:
44 000 Ft
118,92
129,41
35 db RÉGI üdvözlőlap több lithoval, vegyes minőség / 35 old greeting postcards with some lithos, mixed quality
20050.
Anyagjel Anyagjel Anyagjel

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
25 db RÉGI főként motívum képeslap, vegyes minőségben; sok üdvözlőlap, macskák / 25 pre-1945 mostly motive cards, mixed quality; many greetin card, cats
20051.
Anyagjel Anyagjel Anyagjel

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
13
20 db RÉGI motívumos képeslap; üdvözlőlapok, humor, köztük dombornyomott / 20 pre-1945 motive cards; humorous, greeting cards, including Emb.
20052.
Anyagjel Anyagjel Anyagjel

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
16 db főként régi, hölgyeket ábrázoló képeslap vegyes minőségben, köztük 2 db spanyol textillap / 16 mostly pre-1945 motive cards with ladies, mixed quality, among them 2 spanish textile card
20053.
Anyagjel Anyagjel Anyagjel

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15 db főleg RÉGI motívumlap, vegyes minőség; művész, reklám, folklór, színész / 15 mostly old motive cards, mixed quality; art, advertisement, folklore, actress
20054.
Anyagjel Anyagjel Anyagjel

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15 db főként régi motívumlap vegyes minőségben; gyerek, hölgy, romantikus / 15 mostly pre-1945 motive cards, mixed quality, children, lady, romantic
20055.
Anyagjel Anyagjel Anyagjel

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft