Porcelán Tételek száma: 88
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1338259
11106
270
40000
Herendi indiai kosár mintás váza, porcelán, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 33x12cm 1364930
11107
270
Herendi ékszertartó tojás, kézzel festett, jelzett, karcolásokkal, 6×4 cm 1359706
11108
270
Herendi áttört bonbonier, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14 cm, d:14 cm 1363506
11109
270
Herendi porcelán elefánt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 7 cm 1363475
11110
270
Herendi virágmintás porcelán csikknyomó és tálka, kézzel festett, jelzettek, kopásnyomokkal, h: 4,5 cm, d: 8 cm 1363464
11111
270
Herendi virágmintás mini fedeles váza, kézzel festett, jelzett, javítással, m: 8 cm 1363485
11112
270
Herendi virágmintás porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 3 cm, d: 8 cm 1363483
11113
270
Herendi virágmintás porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 4,5 cm, d: 7 cm 1367390
11114
270
Herendi Viktória mintás porcelán leveles tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 15x9x3 cm 1366551
11115
270
Herendi Viktória mintás mini váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:6 cm 1367182
11116
270
Herendi Apponyi mintás karmos váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:13 cm, d:14,5 cm 1367208
11117
270
Herendi Zoologique mintás bonbonier, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:11 cm, Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft