Nyomtatványok

Tételek száma: 281

1903 nádasdi Bittó István ( 1822-1903) magyar politikus, miniszterelnök halotti értesítője
12837.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1905 Bizonyítvány, gyógyszerészeti tanfolyam első tanévét elvégezte, Kolozsvári m. kir. tudományegyetem, szárazpecséttel és okmánybélyeggel, 34x21cm
12838.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Peidl Gyula (szerk.): Szövetkezeti Értesítő. Az Általános Fogyasztási Szövetkezet hivatalos közlönye. I-III. évfolyam. (I. 1-11. szám (nem teljes), II. 1-12. szám, III. 1-12. szám). Budapest, 1909-1910-1911, Általános Fogyasztási Szövetkezet. Könyvkötői félvászon kötés, 304 p. A három évfolyam egybekötve. A lapokon néhol ceruzával bejegyzés, aláhúzás.  Peidl Gyula (1873-1943) politikus, későbbi miniszterelnök (1919) által szerkesztet folyóirat az 1909-11-es évekből.
12839.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1909 Japán és India. Tornai Gyula külön kiállításának tárgymutatója. Orsz. Magyar Képzőművészeti Társulat Műcsarnokában. pp.:64, 26x20cm
12840.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
9
cca 1910-20 Vegyes szentkép tétel, benne Max Hirmer kiadó is, 25db, különböző méretben és minőségben, cca 9x4cm
12841.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1910-20 Vegyes,Oltáriszentséges szentkép tétel, benne lithok is, 16db, különböző méretben és minőségben, cca 12x7cm
12842.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1910-30 Vegyes, Mária kegyhelyes szentkép tétel, 30db, különböző méretben és minőségben, cca 9x7cm
12843.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1910-30 Vegyes szentkép tétel, benne lithok is, 30db, különböző méretben és minőségben, cca 11x6cm
12844.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1910 Első Magyar Tűzzománc Jelványgyár számla
12845.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1910 A Karetyl műlovas testvérek reklámlapja
12846.

Kikiáltási ár:
800 Ft
cca 1910-1940 6 db reklám levelezőlap, reklámkártya
12847.

Kikiáltási ár:
800 Ft
12848.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft