Militária

Tételek száma: 38

1959. Tanácsköztársasági Emlékérem ezüstözött Br érem mellszalaggal, miniatűrrel, sérült eredeti tokban (38mm) T:2 NMK 701.
30967.

1959. "Tanácsköztársasági Emlékérem" ezüstözött Br érem mellszalaggal, miniatűrrel, sérült eredeti tokban (38mm) T:2 NMK 701.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
~1960-1980. MN sapkarózsa, zománcozott fém és kerámia változatok (3xklf) T:2,2- kettő tű nélkül
30968.

~1960-1980. "MN" sapkarózsa, zománcozott fém és kerámia változatok (3xklf) T:2,2- kettő tű nélkül

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1970. A Haza Fegyveres Szolgálatában (4xklf) 10, 15, 20 és 25 év, zománcozott fém kitüntetések, mind mellszalagon, fém csatra tűzve T:2,2-
30969.

1970. "A Haza Fegyveres Szolgálatában" (4xklf) 10, 15, 20 és 25 év, zománcozott fém kitüntetések, mind mellszalagon, fém csatra tűzve T:2,2-

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
~1975. Osztályos gépjárművezető (teherautó) jelvény (4x) T:2
30970.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,35
1,47
~1990. Magyar Politikai Foglyok Szövetsége - A Hazáért 1944-1989 zománcozott fém kitüntetés mellszalaggal T:2 ragasztásnyom
30971.

~1990. "Magyar Politikai Foglyok Szövetsége - A Hazáért 1944-1989" zománcozott fém kitüntetés mellszalaggal T:2 ragasztásnyom

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
2002. Szolgálati Érdemjel arany fokozata zománcozott, aranyozott tombak kitüntetés mellszalagon, sérült kontraszemmel és hiányzó függesztőkarikával + Szolgálati Érdemjel ezüst fokozata zománcozott, ezüstözött tombak kitüntetés mellszalagon T:2 arany fokozat hátlapján karcok Hungary 2002. Distinction for Service of Merit, 1st Grade enamelled, gold plated tombac decoration with ribbon, with damaged ring and missing suspension ring + Distinction for Service of Merit, 2nd Grade enamelled, silver plated tombac decoration with ribbon and thin ribbon, in case C:XF the back of the 1st Grade scratched NMK 788.,789.
30972.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
Garamkeszi János (1936-) DN Zrínyi Miklós Katonai Akadémia Br emlékplakett eredeti sérült tokban (51x105mm) T:2 ph.
30973.

Garamkeszi János (1936-) DN "Zrínyi Miklós Katonai Akadémia" Br emlékplakett eredeti sérült tokban (51x105mm) T:2 ph.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3db-os kitüntetés tétel: 1898. Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára Br kitüntetés mellszalag nélkül + 1964. Munkásőr Br kitüntetés mellszalagon, szalagsávval és miniatűrrel eredeti dísztokban + ~1970. Munkásőr zománcozott jelvény T:1,2,2-
30974.

3db-os kitüntetés tétel: 1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára" Br kitüntetés mellszalag nélkül + 1964. "Munkásőr" Br kitüntetés mellszalagon, szalagsávval és miniatűrrel eredeti dísztokban + ~1970. "Munkásőr" zománcozott jelvény T:1,2,2-

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
4db-os jelvény és kitüntetés tétel, közte 1873. Hadiérem Br katonai érdemérem fül és mellszalag nélkül, ~1960-1970. KTP (Katonai Tízpróba) bronz fokozat T:2,2-,3
30975.

4db-os jelvény és kitüntetés tétel, közte 1873. "Hadiérem" Br katonai érdemérem fül és mellszalag nélkül, ~1960-1970. "KTP (Katonai Tízpróba)" bronz fokozat T:2,2-,3

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Vegyes 4db klf militária témájú jelvény és medál tétel, közte Olaszország DN Gyalogos lövész fém sapkajelvény (56mm), az alakulat száma nélkül, Magyarország DN Honvéd Phoenix S.E. Br medál (36x48mm) T:2,2- egyiken kopott festés Mixed 4pcs diff military themed badge and medallion, with Italy ND Infantry metal cap badge, without unit number, Hungary ND Honvéd Phoenix S.E. Br medallion (36x48mm) C:XF,VF one with worn paint
30976.

Vegyes 4db klf militária témájú jelvény és medál tétel, közte Olaszország DN Gyalogos lövész fém sapkajelvény (56mm), az alakulat száma nélkül, Magyarország DN "Honvéd Phoenix S.E." Br medál (36x48mm) T:2,2- egyiken kopott festés Mixed 4pcs diff military themed badge and medallion, with Italy ND Infantry metal cap badge, without unit number, Hungary ND "Honvéd Phoenix S.E." Br medallion (36x48mm) C:XF,VF one with worn paint

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
21db-os jelvény és gomb tétel, benne tüzérségi, tank, utász, gyalogsági jelvények T:2
30977.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Nagy-Britannia 13db-os katonai sapka- és gallérjelvény tétel, közte Királyi Tüzérezred sapkajelvény, Skót Dragonyos jelvény T:2 egyiken törött csat Great Britain 13pcs military cap- and collar badges, with Royal Artillery Regiment cap badge, Scots Dragoons badge C:XF one with broken buckle
30978.

Nagy-Britannia 13db-os katonai sapka- és gallérjelvény tétel, közte "Királyi Tüzérezred" sapkajelvény, "Skót Dragonyos" jelvény T:2 egyiken törött csat Great Britain 13pcs military cap- and collar badges, with "Royal Artillery Regiment" cap badge, "Scots Dragoons" badge C:XF one with broken buckle

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
10

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft