Könyvek: Utazás, városok

Tételek száma: 107

Keöpe Viktor: A szigetek gyöngye. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Lampel és Wodianer. Aranyozott kiadói vászonkötésben. Kopott
13118.

Kikiáltási ár:
800 Ft
13119.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
13120.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
13121.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
13122.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
13123.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Sacelláry Pál: Pest-Budai Mozaik. Budapest, É.N., Rózsavölgyi és Társa. Papírkötés, 82 p. A borító egyik sarka sérült. A gerince javított.
13124.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Tasnádi Kubacska András: Báró Nopcsa Ferenc kalandos élete. Világjárók - Utazások és kalandok. Budapest, É. N., Franklin-Társulat. Kopottas kiadói egészvászon kötésben, 143 oldal. 31 képpel és 1 térképpel illusztrálva.  Közepes: A borítója kopottas. Az elülső szennylapja elszakadt.
13125.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Herein Károly et al.: Kispest, Pestszentlőrinc, Pestszentimre. Bp., 1937, Magyar Városok Monográfiája Kiadóhivatala (Magyar városok monográfiája 21.). Sérült, díszes vászonkötésben.
13126.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Szövényi István: Kőszeg. Szombathely, 1973, Vas Megyei Idegenforgalmi Hivatal. Papírkötésben, jó állapotban. + Kőszeg várostérkép (Cartographia, 1977)
13127.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Baráthosi-Balogh Benedek: China lelke. Budapest, 1927, szerző kiadása. Illusztrált kiadói papír kötésben.
13128.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Wagners Führer durch Nordtirol, Vorarlberg, die angrenzenden Gebiete von Oberbayern und den Tauern. Innsbruck, 1922, Verlag von Wagnerschen Universitätsbuchhandlung. Számos térképmelléklettel. Kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
13129.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft