https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 331

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Szinnai Tivadar: H.G.Wells. A világ legolvasottabb írójának élete és eszméi Karinthy Frigyes előszavával Bp. 1927. Pantheon. 1 47 p. 3 táblával és egy melléklettel. Kiadói papírkötésben.
13765.

Szinnai Tivadar: H.G.Wells. A világ legolvasottabb írójának élete és eszméi Karinthy Frigyes előszavával Bp. 1927. Pantheon. 1 47 p. 3 táblával és egy melléklettel. Kiadói papírkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Eric Knight: Légy hű önmagadhoz I-II. Ford. Kovács György, Tápai Szabó Gabriella. Bp. 1946. Anonymus. 298, 269 p. Aranyozott kiadói félvászonkötésben. Első magyar kiadás!
13766.

Eric Knight: Légy hű önmagadhoz I-II. Ford. Kovács György, Tápai Szabó Gabriella. Bp. 1946. Anonymus. 298, 269 p. Aranyozott kiadói félvászonkötésben. Első magyar kiadás!

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
1
Kassák Lajos: Egy ember élete I-II. kötet. A harmadik kötet hiányzik. Bp., 1932, Dante. Kopottas iadói egészvászon-kötésben.
13767.

Kassák Lajos: Egy ember élete I-II. kötet. A harmadik kötet hiányzik. Bp., 1932, Dante. Kopottas iadói egészvászon-kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Révész Béla: Ady Endre összes levelei Lédához és a nagy regény teljes története fényképek, facsimilék számos reprodukciójával. Bp. 1942, Szerzői kiadás. 608 p. 13 t. Kiadói félvászonkötésben.
13768.

Révész Béla: Ady Endre összes levelei Lédához és a nagy regény teljes története fényképek, facsimilék számos reprodukciójával. Bp. 1942, Szerzői kiadás. 608 p. 13 t. Kiadói félvászonkötésben.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
1
Kosztolányi Dezső: Idegen költők anthológiája. Kosztolányi Dezső összes munkái. Bp., 1937, Révai. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben.
13769.

Kosztolányi Dezső: Idegen költők anthológiája. Kosztolányi Dezső összes munkái. Bp., 1937, Révai. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,86
EUR
,
5,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Ganz Ábrahám Fémipari Szakirányú Tanonciskolájának évkönyve az 1939-40. iskolai évrol, az iskola fennállásának 46. évében. Közzétette vitéz Kovács Károly. Bp., 1941, az iskola igazgatósága. 83 p. Kiadói kissé foltos papírkötésben, enyhén dohos példány.
13770.

Ganz Ábrahám Fémipari Szakirányú Tanonciskolájának évkönyve az 1939-40. iskolai évrol, az iskola fennállásának 46. évében. Közzétette vitéz Kovács Károly. Bp., 1941, az iskola igazgatósága. 83 p. Kiadói kissé foltos papírkötésben, enyhén dohos példány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
A magyar irodalom pantheonja. Szerkeszti Szalai Sándor. Bp., 1941, Dante. Kiadói, gerincén sérült kartonkötésben.
13771.

A magyar irodalom pantheonja. Szerkeszti Szalai Sándor. Bp., 1941, Dante. Kiadói, gerincén sérült kartonkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0
A Napkelet lexikona I. A-K. Bp., 1927, Magyar Irodalmi Társaság. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben.
13772.

A Napkelet lexikona I. A-K. Bp., 1927, Magyar Irodalmi Társaság. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Vásárhelyi István: A keskenyfilmezés. Bp., 1965, Műszaki. kiadói egészvászon-kötésben.
13773.

Vásárhelyi István: A keskenyfilmezés. Bp., 1965, Műszaki. kiadói egészvászon-kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Heine, Heinrich: Schnabelewopski úr emlékei. Biczó András rajzaival. Bp. (1922.) Dante. 79 l. Javított kiadói karton-kötésben.
13774.

Heine, Heinrich: Schnabelewopski úr emlékei. Biczó András rajzaival. Bp. (1922.) Dante. 79 l. Javított kiadói karton-kötésben.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
1
Központi Statisztikai Hivatal: Magyarország Helységnévtára 1967. 864 p.
13775.

Központi Statisztikai Hivatal: Magyarország Helységnévtára 1967. 864 p.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,86
EUR
,
5,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Vida Sándor: Steinberger György élete. Hódmezővásárhely. 1938.
13776.

Vida Sándor: Steinberger György élete. Hódmezővásárhely. 1938.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz