Bolhapiac Tételek száma: 291
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1358451
11535
269
Flea Market
Flosto retró karos papírvágó gép, működik, 39×15×6 cm 1358192
11537
269
Flea Market
3 db réz mozsár m:12-14 cm egy törővel m:21 cm 1358185
11538
269
4600
Flea Market
Réz gyertyatartó 2 db, két ágú spiáter felső résszel (méretre jó de más stílusú) 1358270
11539
269
Flea Market
LB Busnelli intarzia borítások, termék katalogus, albumban, kb 200 db 1358983
11540
269
Flea Market
Gobelin kép fa keretben, 35×20 cm 1358978
11541
269
Flea Market
Gobelin kép fa keretben, 46×20 cm 1358990
11543
269
15000
Flea Market
Régi telefonkészülék, rajta a M. Kir. Posta tulajdona felirattal, 19x13x17 cm 1357591
11544
269
Flea Market
Régi réz kávédaráló, h:24 cm 1356751
11545
269
Flea Market
Hinz &Kunst figura, fém, jelzett, m:17 cm 1357970
11546
269
Flea Market
Gyöngyházberakásos sárkány mintás festett fa doboz, kopott, 1358998
11547
269
Flea Market
Réz asztali lámpa, burája foltos, nem működik, m:29 cm 1356814
11548
269
Flea Market
Régi kávédaráló, jelzett, fa-réz, m:21 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft