Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Tételek száma: 69
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1348970
30929
268
Faleristics: medals, orders, badges
Numizmatika
~1975. "Vöröskeresztes Munkáért" arany fokozata miniatűrrel, dísztokban + "Vöröskeresztes Munkáért" ezüst fokozata miniatűrrel, dísztokban + "Vöröskeresztes Munkáért" bronz fokozata miniatűrrel, dísztokban T:2 1345192
30930
268
Numizmatika
1980. "50. Nemzeti Sportuszoda 1930-1980" zománcozott fém plakett eredeti dísztokban (103x90mm) T:1- 1351048
30931
268
Numizmatika
1985. "Munka Érdemrend" ezüst fokozata, ezüstözött fém kitüntetés, zománcozott, mellszalaggal, szalagsávval és miniatűrrel, kopott adományozói tokban T:2 NMK.: 600.b 1347682
30932
268
2200
Numizmatika
1985. "Munka Érdemrend bronz fokozata" adományozói okirata 1346242
30933
268
Numizmatika
~1990 "Határőrség" zománcozott fém jelvény (30x23mm) + "5 éves Önkéntes Határőr" zománcozott fém jelvény (25mm) T:2 1347661
30934
268
Numizmatika
1991. "30 év A Magyar Rádió Szolgálatában" Emléklap + 1991. "Arany Törzsgárdajelvény" viselésére jogosító igazolvány 1345648
30935
268
Numizmatika
2006. "Létesítményi és Önkéntes Tűzoltóságok Országos Szövetsége (LÖTOSZ) arany kiskeresztje" aranyozott, zománcozott fém nem hivatalos kitüntetés mellszalagon T:1- 1351391
30936
268
Numizmatika
DN "Dinamo Budapest" aranyozott, zománcozott fém kitűző (18x20mm) + DN "IBUSZ" zománcozott fém kitűző + DN "Mercedes" ezüstözött fém kitűző T:2 1348913
30937
268
Numizmatika
DN "Budapesti 1. Gyermekmenhely 2773." sorszámozott, Ag medál füllel (2,28g/16x22mm) T:2 1348897
30938
268
Numizmatika
DN "Sanctus Emericus / Patrona Hungariae" ezüstözött fém medál füllel (32mm) T:2 1348943
30939
268
Numizmatika
DN "Kiváló Rendőr" zománcozott fém jelvény eredeti tokjában (32x34mm) + DN "Véradás Szervezésért" aranyozott, zománcozott fém kitüntetés, szalaggal eredeti tokjában (40mm) T:2 1349195
30940
268
Numizmatika
DN "Magyar Kerékpáros Szövetség / 100km II. díj" Ag díjérem, szalagon, "HP" gyártói jelzéssel (22,84g/38mm) + DN "Nyomdász" kerékpáros díjérem "HP" gyártói jelzéssel (~21g/37mm) T:2 apró ph. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft