Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 239

Éve Curie: Madame Curie. Bp., 1938, Révai. Kiadói kopottas-foltos egészvászon-kötésben. Könyvtári pecsétekkel.
13416.

Kikiáltási ár:
800 Ft
13417.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
13418.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
13419.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
A százéves Kisfaludy-Társaság (1836 - 1936) Szerkesztette s a társaság történetét írta Kéky Lajos. Bp., 1936, Franklin-Társulat. 512 p. Kiadói, aranyozott egészvászon-kötésben.
13420.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
13421.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Pap Zoltán: Muzsikaszó. Regény dalban. Bp., Petőfi-Társaság. Számos színes, beragasztott képpel, szövegközti illusztrációval, A szecessziós kötéstáblát, előzéklapot és a könyvdíszeket Basch Árpád készítette. Kiadói, színes, festett, dombornyomású vászonkötésben Gottermayer Nándor könyvkötészetéből. Belül ex librisszel, kopottas állapotban.
13422.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
2015 5 db német nyelvű árverési katalógus, színes illusztrációkkal, jó állapotban
13423.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Magyar László: Lázad a föld. Buday György fametszeteivel. Szeged, é.n., Magyar Téka Kiadása. Sorszámozott példány: 395. Viseltes félvászon kötésben, beszakadt oldalakkal
13424.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
LoKatz, Richard: Röptében a virág körül. Bp., 1903, Tolnai Nyomdai Műintézet Rt. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
13425.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Kísértethistóriák. Idegen írók novellái. Fordította: Balázs Béla. Divéky József illusztrációival. Gyoma, 1917, Kner Izidor Kiadása. Félvászon kötés, címlapon ceruzás bejegyzéssel, egyébként jó állapotban.
13426.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
13427.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft