Üvegtárgyak Tételek száma: 38
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1350255
11148
268
Glass-objects
Brauhaus Stephanus 2 literes söröskancsó, fém szerelékekkel, porcelán tetővel, nagyon apró kopásnyomokkal, m: 33,5 cm 1346667
11149
268
Glass-objects
Díszes színes üveg levélnehezék, m: 9 cm 1346522
11150
268
Glass-objects
Dekoratív üveg gyertyatartó, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, m: 6 cm 1350337
11151
268
Glass-objects
Kék üvegváza, többrétegű, hámozott, metszett, arany díszítéssel, hibátlan, m: 17 cm 1347210
11152
268
Glass-objects
Kiöntő, több rétegű, peremén sérült, m:36 cm 1322843
11153
268
Glass-objects
2 db régi gyógyszeres üveg dugóval, csorbával, hiánnyal, m: 14 és 20 cm 1177822
11156
268
Glass-objects
Szódásüveg, "Kerek Sándor szikvízüzeme, Gyöngyössolymos" felirattal, apró kopásnyomokkal, m: 31 cm 1325714
11157
268
Glass-objects
Formába öntött, buborékkal díszített üveg asztali kínáló, karcolásokkal. d: 25 cm, m: 17 cm. 1344873
11158
268
Glass-objects
Üveg hamutál, anyagában színezett, fúvott, hibátlan, jelzés nélkül, 6x13x8cm 1344732
11160
268
Glass-objects
7 db különféle érdekes üvegdugó, példányonként változó állapotban, némelyik sérült, különböző méretben 1344540
11161
268
Glass-objects
Dekoratív színezett buborékos asztali üveg dísz, hibátlan, m: 18,5 cm 1344522
11162
268
Glass-objects
Díszes irizáló talpas váza, formába öntött, hibátlan, m: 16,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft