1875 Századok. A Magyar Történet Társulat Közlönye. Bp., Athenaeum. Sz... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/268/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Nyomtatvanyok~8/1875-Szazadok-A-Magyar-Tortenet-Tarsulat-Kozlonye-Bp-Athenaeum-Szakadt-papirboritoval~II1345256
1345256
12582
268
Printed Materials
Kikiáltási ár:
1 000 Ft 2,70 EUR , 2,94 USD
Leírás: 1875 Századok. A Magyar Történet Társulat Közlönye. Bp., Athenaeum. Szakadt papírborítóval. pp.:583-658, 24x16cm
: vörös_iván