Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 44

A Póstamúzeum Történeti Kiállításának Ismertetője, Közlekedési Dokumentációs V., Budapest, 1950, 95 oldal, ragasztott papírkötés, 14x19cm.
13493.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Kepes, György: Language of Vision. Chicago, 1967, Paul Theobald and Co. Vászonkötésben, jó állapotban.
13494.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
13495.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
13496.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Slovensko vo fotografii Karola Plicku. Martin, 1969, Osveta. Karola Plicku 200 fekete-fehér fényképe. Kiadói egészvászon-kötésben.
13497.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Rózsa Miklós Művészet és szépség. Bp., 1943, Anonymus. 288 p. Gazdag egészoldalas és szövegközti képanyaggal. Kiadói, felragasztott képpel illusztrált félvászonkötésben.
13498.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
13499.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
13500.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Dercsényi Dezső: Nagy Lajos kora. Bp., é.n., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Illusztrált kiadói félvászonkötésben.
13501.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
George Buday: Book of ballads. Original woodcuts. Gyoma, 1934, Kner Izidor. Kiadói papírkötés, vágatlan példány / paperback, good condition
13502.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
A renaissance mesterei. Giorgio Vasari életrajzaiból ford. és jegyz. Honti Rezső. Bp., 1924, Győző Andor. Kiadói díszes egészvászon-kötésben.
13503.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Gerszi Teréz - A németalföldi rajzművészet két évszázada. Bp., 1976, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, javított kiadói védődobozában.
13504.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft