Könyvek: Tudomány és technika

Tételek száma: 121

13870.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Az élet csodái I-III. H. G. Wells, Julian Huxley és George Philip Wells nagy biológiája. Ford. Lambrecht Kálmán. Bp., é. n. Pantheon. 1050 p. 15 t. (összesen). Gazdag szövegközti képanyaggal. Kiadói, egységes, aranyozott gerincű és táblájú egészvászon-kötésben. Két kötet gerincén hosszanti sérülés.
13871.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Schütz, I. B.: Allgemeine Erdkunde für denkende und gebildte Leser, oder Beschreibung aller Länder der fünf Welttheile. 9. köt. Bécs, 1808, Verlag bei Anton Bell. 2 db metszettel és 1 db térképpel. Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
13872.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Scanzoni, Friedrich W.: Lehrbuch der Geburtshilfe. 1-2. köt. Bécs, 1849-1850, L. W. Seidel. Megviselt vászonkötésben, foltos lapokkal.
13873.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
13874.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Pettenkoffer Sándor: Szőlőművelés. A szöveg közé nyomott 224 ábrával. Budapest, 1930, Pátria Irodalmi Vállalat. Kiadói papír kötésben szakadozott fedőborítóval.
13875.

Pettenkoffer Sándor: Szőlőművelés. A szöveg közé nyomott 224 ábrával. Budapest, 1930, "Pátria" Irodalmi Vállalat. Kiadói papír kötésben szakadozott fedőborítóval.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Róna Zsigmond: Meteorológiai megfigyelések kézikönyve. Bp., 1925, Pesti Könyvnyomda Rt. Korabeli kopottas félvászonkötésben, könyvtári pecséttel.
13876.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Weninger Antal: A gyógyítóművészet új irányai. Bp., 1941, Vörösváry Kiadóvállalat. Kiadói aranyozott félvászonkötésben
13877.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
W.J. Stokoe: Observers Book of Wild Animals of The British Isles. London, 1938, Frederick Warne & Co. Kiadói kopottas, egészvászon-kötésben.
13878.

W.J. Stokoe: Observer's Book of Wild Animals of The British Isles. London, 1938, Frederick Warne & Co. Kiadói kopottas, egészvászon-kötésben.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Hagers Handbuch der pharmazeutischen Praxis: fur Apotheker, Arzte, Drogisten, un Medizinalbeamte: Erganzungsband. Berlin, 1883, J. Springer. Kiadói kopottas, foltos, enyhén sérült félbőrkötésben. Tulajdonosi bejegyzéssel, pecséttel.
13879.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Weninger Antal: Szellem és egészség. Bp., 1941, Vörösváry Kiadóvállalat. Kiadói aranyozott félvászonkötésben
13880.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
MIhalovits Jenő-Gaszner Kálmán: A gyógyszerészi gyakorlat kézikönyve. Az ifjabb gyógyszerész nemzedék számára. I. kötet. Vénykészítéstan. Debrecen, 1896, Csokonai Nyoma és Kiadó Részvénytársaság. Kiadói foltos, molyrágta félvászon kötés, egyébként jó állapotban.
13881.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
10

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft