Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 258
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1322729
14030
265
Dr. Erich Kästner: Lirai házipatika. Ford. Vas István. Bp., 1937, Renaissance. Kiadói kopottas félbőrkötésben. 1323174
14031
265
Villon testamentuma. Ford. Mészöly Dezső. Bp., 1943, Keresztes. Kiadói félvászonkötésben. 1281142
14032
265
Keresztury Dezső: A szépség haszna. Tanulmányok. Bp. 1973. Szépirodalmi. 438 p. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban. 1281148
14033
265
Keresztury Dezső: Örökség. Tanulmányok. Bp. 1970. Magvető. 543 p. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban. Dedikált példány! 1327654
14034
265
Gellért Lajos: Elajándékozott évek. Bp., 1943, Biró. 1 t. 188 p. Divéky József fametszetű illusztrációival. 1000 számozottból a 622. sz. példány. Kiadói nedvességtől hullámos papírkötésben. 1327677
14035
265
Boross Mihály: Az ész sztrájkja. Fantasztikus regény. Bp., é. n. La Fontaine Társ. 330 p. A címlap Scheiber Hugó festőművész alkotása. Fűzve, kiadói borítékban; felvágatlan példány. A belső címlap hiányzik. 1327003
14036
265
Lőwy Árpád: Versek. Válogatták és sajtó alá rendezték Lőwy Árpád tisztelői. Kiadói karton kötésben. 1327019
14037
265
Gracza György: Talpra Magyar! A magyar kultúráért. 2012, Magyar Szépmíves Céh. 9/20. sorszámozott példány. Kiadói karton kötésben. Szép állapotban 1327029
14038
265
Gróf Széchenyi István. Gondolatok és események. A magyar kultúráért. 2011, Magyar Szépmíves Céh. 18/20. sorszámozott példány. Kiadói karton kötésben. Szép állapotban 1327035
14039
265
Báró Kemény Zsigmond: Két boldog. A magyar kultúráért. 2012, Magyar Szépmíves Céh. 11/20. sorszámozott példány. Kiadói karton kötésben. Szép állapotban 1327684
14040
265
Gyűjtemény Ady Endre verseiből. Budapest, 1918, Nyugat. Kiadói papírkötésben. Viseltes állapotban. 1324474
14041
265
Jean-Richard Bloch: ... és tsa. Bp., 1934, Tabor. Kiadói félvászonkötésben. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft