Kutya Tételek száma: 38
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1242340
22696
260
Dogs
KĂŠpeslapok
T2/3
Cavaliers Pets, dogs (EK) 1242333
22697
260
Dogs
KĂŠpeslapok
T2/3
1242329
22698
260
Dogs
KĂŠpeslapok
T2/3
'Chien des Pyrénées' / dog of the Pyrenees mountains (EK) 1242326
22699
260
Dogs
KĂŠpeslapok
T2/3
Dog with puppies, 'Chiens des Pyrénées No. 49' (EK) 1242343
22700
260
Dogs
KĂŠpeslapok
T2/3
Child with dog puppies (fl) 1242368
22701
260
Dogs
KĂŠpeslapok
T2/3
Dog, 'Sally', Jarrold & Sons Ltd. No. A319 (EK) 1242727
22702
260
Dogs
KĂŠpeslapok
T2
Schmeckt's? Wo bleibe ich? / child with dog, Galerie Wiener Künstler Nr. 388. s: Fr. Wiesenthal 1240276
22703
260
Dogs
KĂŠpeslapok
T2/3
Child with dog, Art Nouveau, litho (EK) 1240246
22704
260
Dogs
KĂŠpeslapok
T2/3
Dog, Raphael Tuck & Fils Serie 134. (EK) 1240244
22705
260
Dogs
KĂŠpeslapok
T2
A surprise / dogs with frog s: J. Schmitzberger 1240241
22706
260
Dogs
KĂŠpeslapok
T2/3
1240240
22707
260
Dogs
KĂŠpeslapok
T2
Polarhunde auf Jungfraujoch / Polar dogs Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft