Festmények és grafikák Tételek száma: 239
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1283963
10084
260
8500
Igaly József (1905-1980): Folyópart. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 28×39 cm 1284997
10085
260
Imre Lajos: Várak. Klisé, papír, jelzett, 15x11 cm 1283356
10086
260
14000
Jakó Balázs: Téli táj. Olaj, farost, jelzett, keretben, 50×70 cm 1238058
10087
260
Jámbor Sándor: Lehunyt szemű Krisztus 1863. Ceruza, papír, jelzett, restaurált, paszpartuban, 54×40 cm 1281397
10088
260
Jeges jelzéssel: Háztetők. Olaj, vászon, 42×31 cm 1281386
10089
260
Juszkó jelzéssel: Tehén a folyóparton.Olaj, karton, keretben, 34×50 cm 1280705
10090
260
Karlovszky jelzéssel: Fekvő akt. Olaj, farost, 37×72 cm 1280409
10091
260
3400
Kádas István (1941-): Mátyás templom, Hilton. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 24×42 cm 1280426
10092
260
Kádas István (1941-): Lánchíd. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 34×24 cm 1280470
10093
260
Kádas István (1941-): Szent Gellért kivégzése. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 23×38 cm 1280717
10094
260
Kádár jelzéssel: Szénaboglya. Olaj, falemez, keretben, 44×59 cm 1264414
10095
260
Kántor Antal (?-?): Portré. Ceruza, papír, jelzett, üvegezett keretben, 17×8 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft