Bolhapiac Tételek száma: 364
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1286067
11283
260
4400
Flea Market
"Hazai Biztosító" sérült zománc tábla, 13x18 cm 1286101
11284
260
4600
Flea Market
Ferenc Józsefet és Sisit ábrázoló Piatnik francia kártya eredeti dobozában 1285801
11285
260
Flea Market
Kis bizsu tétel, nyakláncokkal, kitűzővel, fülbevalóval 1286106
11286
260
Flea Market
Mindent vágó olló, h: 24 cm 1284861
11287
260
Flea Market
"Hévízi emlék" feliratú zománcozott fém emlékkanál, h: 13,5 cm 1257427
11288
260
Flea Market
8 db réz bizsu karkötő, különböző méretben 1286111
11289
260
Flea Market
Régi fém elemlámpa, jelzett, 11x7x4 cm 1285330
11290
260
Flea Market
Színházi látcső, 25x nagyítású lencsével, jó állapotban, 11x6x2 cm 1154550
11291
260
Flea Market
Dekoratív fekete tekla nyaklánc, h: 42 cm 1154554
11292
260
Flea Market
Pici parfümös üveg, dugó nélkül, m: 4 cm 1285809
11293
260
Flea Market
1271057
11294
260
Flea Market
Régi kulcsok, 5db, 11-14cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft