Bolhapiac Tételek száma: 437
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1226792
11394
259
Flea Market
Madaras bonbonier, réz, zománc díszítéssel, fa tartóval, m:10 cm 1143000
11395
259
Flea Market
Tivoli golyós foci játék, retró, 25x11cm 1208029
11396
259
Flea Market
Kézi hímzésű szegedi papucs, jó állapotban 1195147
11397
259
Flea Market
Régi fa tapper, "Teichner Gyula V. Dorottya utca 4", felirattal, 15×5 cm 1180289
11398
259
3800
Flea Market
Our Mother's all occasion Cocoa régi fémdoboz, kopásnyomokkal, 9,5×6,5×18,5 cm 1276326
11399
259
Flea Market
1276298
11400
259
Flea Market
25 m-es acélhuzalos mérőszalag 1278085
11401
259
Flea Market
3 db bőr pénztárca, különböző méretben, 6×7-20×11 cm 1277734
11402
259
Flea Market
Conraetz ezüstözött alpakka kanalak (6db), monogrammal, h:21 cm 1278355
11403
259
Flea Market
2 db újszerű kés, jelzett, h:31 cm (2×) 1277858
11404
259
Flea Market
Retro Taurusos kulcstartók (4db), műanyag, d:6,5 cm 1057520
11405
259
Flea Market
Kis bizsu tétel, benne különféle karkötők Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft