Militária

Tételek száma: 47

1873. Hadiérem aranyozott Br katonai érdemérem mellszalag és fül nélkül + 1898. Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára Br kitüntetés mellszalag nélkül T:3 Hungary 1873. Military Medal gilt Br medal without ear and ribbon + 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces Br decoration without ribbon C:F NMK 231, 249.
31140.

1873. "Hadiérem" aranyozott Br katonai érdemérem mellszalag és fül nélkül + 1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára" Br kitüntetés mellszalag nélkül T:3 Hungary 1873. "Military Medal" gilt Br medal without ear and ribbon + 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" Br decoration without ribbon C:F NMK 231, 249.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Osztrák-Magyar Monarchia 1884. Vaskorona Rend III. osztálya zománcozott Au kitüntetés mellszalagon, F.R (Firma Rothe) gyártói jelzéssel és 750 fémjellel, javított eredeti gyártói dísztokban (55x29mm) T:1- apró ph. /  Austro-Hungarian Monarchy 1884. Order of the Iron Crown, 3rd Class enamelled, hallmarked Au decoration with ribbon, with makers mark F.R (Firma Rothe) and with 750 hallmark, in repaired original case (55x29mm) C:AU tiny edge error NMK 93.
31141.

Osztrák-Magyar Monarchia 1884. "Vaskorona Rend III. osztálya" zománcozott Au kitüntetés mellszalagon, "F.R (Firma Rothe)" gyártói jelzéssel és "750" fémjellel, javított eredeti gyártói dísztokban (55x29mm) T:1- apró ph. / Austro-Hungarian Monarchy 1884. "Order of the Iron Crown, 3rd Class" enamelled, hallmarked Au decoration with ribbon, with makers mark "F.R (Firma Rothe)" and with "750" hallmark, in repaired original case (55x29mm) C:AU tiny edge error NMK 93.

Kikiáltási ár:
550 000 Ft
1 486,49
1 617,65
Osztrák-Magyar Monarchia 1884. Vaskorona Rend III. osztály kitüntetés jelzetlen arany zománcozott miniatűrje (27x14mm) + 1898. Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára kitüntetés aranyozott miniatűrje (16mm) + Díszérem 40 Évi Hű Szolgálatért kitüntetés aranyozott miniatűrje (17mm) mindhárom aranyozott frakkláncon, Blum Sándor Budapest Váczi utcza 15 feliratú készítő dísztokban T:1-,2 /  Austro-Hungarian Monarchy 1884. Order of the Iron Crown, 3rd class unmarked gold miniature (27x14mm) + 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces gold plated miniature (16mm) + Medal of Honour for 40 Years of Faithful Service gold plated miniature (17mm) all three on gold plated chain in original makers case with Blum Sándor Budapest Váczi utcza 15 inscription C:AU,XF
31142.

Osztrák-Magyar Monarchia 1884. "Vaskorona Rend III. osztály" kitüntetés jelzetlen arany zománcozott miniatűrje (27x14mm) + 1898. "Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára" kitüntetés aranyozott miniatűrje (16mm) + "Díszérem 40 Évi Hű Szolgálatért" kitüntetés aranyozott miniatűrje (17mm) mindhárom aranyozott frakkláncon, "Blum Sándor Budapest Váczi utcza 15" feliratú készítő dísztokban T:1-,2 / Austro-Hungarian Monarchy 1884. "Order of the Iron Crown, 3rd class" unmarked gold miniature (27x14mm) + 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" gold plated miniature (16mm) + "Medal of Honour for 40 Years of Faithful Service" gold plated miniature (17mm) all three on gold plated chain in original makers case with "Blum Sándor Budapest Váczi utcza 15" inscription C:AU,XF

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
324,32
352,94
1898. Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2- Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces Br decoration without ribbon C:VF  NMK 249.
31143.

1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára" Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2- Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" Br decoration without ribbon C:VF NMK 249.

Kikiáltási ár:
800 Ft
1913. Mozgósítási Kereszt / 1912-1913-as Emlékkereszt aranyozott Br kitüntetés mellszalag nélkül, aranyozás lekopott + 1929. Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal hadifém kitüntetés mellszalag nélkül T:3,2- Hungary 1913. Commemorative Cross, 1912-1913 gilt Br decoration without ribbon, gilding worn + 1929. Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet zinc decoration without ribbon C:F,VF NMK 275, 418.
31144.

1913. "Mozgósítási Kereszt / 1912-1913-as Emlékkereszt" aranyozott Br kitüntetés mellszalag nélkül, aranyozás lekopott + 1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" hadifém kitüntetés mellszalag nélkül T:3,2- Hungary 1913. "Commemorative Cross, 1912-1913" gilt Br decoration without ribbon, gilding worn + 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" zinc decoration without ribbon C:F,VF NMK 275, 418.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
1914. I. Osztályú Ezüst Vitézségi Érem Ag kitüntetés A fémjellel a peremen, nem hozzávaló mellszalaggal. Szign.: LEISEK T:2 Hungary 1914. Silver Gallantry Medal, 1st Class Ag decoration with A hallmark on the edge, with not own ribbon. Sign: LEISEK C:XF NMK 129.
31145.

1914. "I. Osztályú Ezüst Vitézségi Érem" Ag kitüntetés "A" fémjellel a peremen, nem hozzávaló mellszalaggal. Szign.: LEISEK T:2 Hungary 1914. "Silver Gallantry Medal, 1st Class" Ag decoration with "A" hallmark on the edge, with not own ribbon. Sign: LEISEK C:XF NMK 129.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1914. Ferenc József Bronz Vitézségi Érem Br kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn + 1971. 50 éves a Magyar Ifjúsági Vöröskereszt 1921-1971 Br emlékérem (30mm) T:3,2-
31146.

1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem" Br kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn + 1971. "50 éves a Magyar Ifjúsági Vöröskereszt 1921-1971" Br emlékérem (30mm) T:3,2-

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1914. Ferenc József Bronz Vitézségi Érem Br kitüntetés mellszalag és fül nélkül, lyukasztva. Szign.: Tautenhayn + 1916. Károly - Csapatkereszt cink kitüntetés mellszalag nélkül + 1917. Bronz Vitézségi Érem IV. Károly / Fortitudini Br kitüntetés mellszalag nélkül (2x), egyik fül nélkül. Szign: Kautsch T:2-,3 Hungary 1914. Bronze Gallantry Medal Br medal without ribbon and ear, holed. Sign: Tautenhayn + 1916. Karl Troop Cross zinc decoration without ribbon + 1917. Medal for Bravery Br decoration without ribbon (2x), one without ear. Sign: Kautsch C:VF,F
31147.

1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem" Br kitüntetés mellszalag és fül nélkül, lyukasztva. Szign.: Tautenhayn + 1916. "Károly - Csapatkereszt" cink kitüntetés mellszalag nélkül + 1917. "Bronz Vitézségi Érem IV. Károly / Fortitudini" Br kitüntetés mellszalag nélkül (2x), egyik fül nélkül. Szign: Kautsch T:2-,3 Hungary 1914. "Bronze Gallantry Medal" Br medal without ribbon and ear, holed. Sign: Tautenhayn + 1916. "Karl Troop Cross" zinc decoration without ribbon + 1917. "Medal for Bravery" Br decoration without ribbon (2x), one without ear. Sign: Kautsch C:VF,F

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1916. Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján, kardokkal aranyozott Br kitüntetés mellszalagon, országalmáról a kereszt letört T:2- kopott aranyozás Hungary 1916. Medal for Military Merit (Signum Laudis) on wartime ribbon, with swords gold plated Br decoration with ribbon, mound without cross C:VF worn gilding NMK 246.
31148.

1916. "Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján, kardokkal" aranyozott Br kitüntetés mellszalagon, országalmáról a kereszt letört T:2- kopott aranyozás Hungary 1916. "Medal for Military Merit (Signum Laudis) on wartime ribbon, with swords" gold plated Br decoration with ribbon, mound without cross C:VF worn gilding NMK 246.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
1916. Vas Érdemkereszt a Vitézségi Érem szalagján hadifém kitüntetés viseltes mellszalagon T:2,2- Hungary 1916. Iron Merit Cross on a war ribbon war metal decoration on worn ribbon C:XF,VF NMK 229.
31149.

1916. "Vas Érdemkereszt a Vitézségi Érem szalagján" hadifém kitüntetés viseltes mellszalagon T:2,2- Hungary 1916. "Iron Merit Cross on a war ribbon" war metal decoration on worn ribbon C:XF,VF NMK 229.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1918. Sebesültek Érme cink kitüntetés mellszalag és fül nélkül. Szign.: R. Placht T:2-,3 Hungary 1918. Wound Medal zinc decoration without ribbon. Sign.: R. Placht C:VF,F NMK 329.
31150.

1918. "Sebesültek Érme" cink kitüntetés mellszalag és fül nélkül. Szign.: R. Placht T:2-,3 Hungary 1918. "Wound Medal" zinc decoration without ribbon. Sign.: R. Placht C:VF,F NMK 329.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1938. Felvidéki Emlékérem - II. Rákóczi Ferenc Br emlékérem eredeti mellszalaggal T:1- Hungary 1938. Commemorative Medal for the Liberation of Upper Hungary bronze medal with original ribbon C:AU
31151.

1938. "Felvidéki Emlékérem - II. Rákóczi Ferenc" Br emlékérem eredeti mellszalaggal T:1- Hungary 1938. "Commemorative Medal for the Liberation of Upper Hungary" bronze medal with original ribbon C:AU

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: