1873. "Hadiérem" aranyozott Br katonai érdemérem mellszalag és fül nélkül + 1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára" Br kitüntetés mellszalag nélkül T:3
Hungary 1873. "Military Medal" gilt Br medal without ear and ribbon + 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" Br decoration without ribbon C:F
NMK 231, 249.
Osztrák-Magyar Monarchia 1884. "Vaskorona Rend III. osztálya" zománcozott Au kitüntetés mellszalagon, "F.R (Firma Rothe)" gyártói jelzéssel és "750" fémjellel, javított eredeti gyártói dísztokban (55x29mm) T:1- apró ph. /
Austro-Hungarian Monarchy 1884. "Order of the Iron Crown, 3rd Class" enamelled, hallmarked Au decoration with ribbon, with makers mark "F.R (Firma Rothe)" and with "750" hallmark, in repaired original case (55x29mm) C:AU tiny edge error
NMK 93.
Osztrák-Magyar Monarchia 1884. "Vaskorona Rend III. osztály" kitüntetés jelzetlen arany zománcozott miniatűrje (27x14mm) + 1898. "Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára" kitüntetés aranyozott miniatűrje (16mm) + "Díszérem 40 Évi Hű Szolgálatért" kitüntetés aranyozott miniatűrje (17mm) mindhárom aranyozott frakkláncon, "Blum Sándor Budapest Váczi utcza 15" feliratú készítő dísztokban T:1-,2 /
Austro-Hungarian Monarchy 1884. "Order of the Iron Crown, 3rd class" unmarked gold miniature (27x14mm) + 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" gold plated miniature (16mm) + "Medal of Honour for 40 Years of Faithful Service" gold plated miniature (17mm) all three on gold plated chain in original makers case with "Blum Sándor Budapest Váczi utcza 15" inscription C:AU,XF
1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára" Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2-
Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" Br decoration without ribbon C:VF
NMK 249.
1914. "I. Osztályú Ezüst Vitézségi Érem" Ag kitüntetés "A" fémjellel a peremen, nem hozzávaló mellszalaggal. Szign.: LEISEK T:2
Hungary 1914. "Silver Gallantry Medal, 1st Class" Ag decoration with "A" hallmark on the edge, with not own ribbon. Sign: LEISEK C:XF
NMK 129.
1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem" Br kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn + 1971. "50 éves a Magyar Ifjúsági Vöröskereszt 1921-1971" Br emlékérem (30mm) T:3,2-
1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem" Br kitüntetés mellszalag és fül nélkül, lyukasztva. Szign.: Tautenhayn + 1916. "Károly - Csapatkereszt" cink kitüntetés mellszalag nélkül + 1917. "Bronz Vitézségi Érem IV. Károly / Fortitudini" Br kitüntetés mellszalag nélkül (2x), egyik fül nélkül. Szign: Kautsch T:2-,3
Hungary 1914. "Bronze Gallantry Medal" Br medal without ribbon and ear, holed. Sign: Tautenhayn + 1916. "Karl Troop Cross" zinc decoration without ribbon + 1917. "Medal for Bravery" Br decoration without ribbon (2x), one without ear. Sign: Kautsch C:VF,F
1916. "Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján, kardokkal" aranyozott Br kitüntetés mellszalagon, országalmáról a kereszt letört T:2- kopott aranyozás Hungary 1916. "Medal for Military Merit (Signum Laudis) on wartime ribbon, with swords" gold plated Br decoration with ribbon, mound without cross C:VF worn gilding
NMK 246.
1916. "Vas Érdemkereszt a Vitézségi Érem szalagján" hadifém kitüntetés viseltes mellszalagon T:2,2-
Hungary 1916. "Iron Merit Cross on a war ribbon" war metal decoration on worn ribbon C:XF,VF
NMK 229.
1938. "Felvidéki Emlékérem - II. Rákóczi Ferenc" Br emlékérem eredeti mellszalaggal T:1-
Hungary 1938. "Commemorative Medal for the Liberation of Upper Hungary" bronze medal with original ribbon C:AU