Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 180

Lisztes István (1942-) 1973. MÉE - Jászberényi Csoport / Pest-Buda-Óbuda egyesítésének századik évfordulójára Br emlékérem (42,5mm) T:2
30633.

Lisztes István (1942-) 1973. "MÉE - Jászberényi Csoport / Pest-Buda-Óbuda egyesítésének századik évfordulójára" Br emlékérem (42,5mm) T:2

Kikiáltási ár:
800 Ft
Löfkovits Arthur (1863-1935) 1914. A Debreczeni Kereskedelmi és Iparkamara kitüntető érme / Jeles tanulókból lesznek kitűnő mesterek! jelzetlen Ag emlékérem (42,37g/50mm) T:2- több ph.
30634.

Löfkovits Arthur (1863-1935) 1914. "A Debreczeni Kereskedelmi és Iparkamara kitüntető érme / Jeles tanulókból lesznek kitűnő mesterek!" jelzetlen Ag emlékérem (42,37g/50mm) T:2- több ph.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Lőrincz István (1901-1985) 1931. Házasságkötésünk emlékére - 1932.ápr.30. Br emlékérem (50mm) T:2 HP 3417v
30635.

Lőrincz István (1901-1985) 1931. "Házasságkötésünk emlékére - 1932.ápr.30." Br emlékérem (50mm) T:2 HP 3417v

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Madarassy Walter (1909-1994) 1937. Magyar Iparművészek Országos Egyesülete 1926 / M. Dely Annánmak 1937 fémjelzetlen Ag vagy ezüstözött Br kitüntető érem névre szóló gravírozással (73,52g/70mm) T:1- kis ph.
30636.

Madarassy Walter (1909-1994) 1937. "Magyar Iparművészek Országos Egyesülete 1926 / M. Dely Annánmak 1937" fémjelzetlen Ag vagy ezüstözött Br kitüntető érem névre szóló gravírozással (73,52g/70mm) T:1- kis ph.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Madarassy Walter (1909-1994) DN Vadas Jenő 1857-1922 / Erdészeti Tudományos Intézet 1898 Br emlékérem (83mm) T:2
30637.

Madarassy Walter (1909-1994) DN "Vadas Jenő 1857-1922 / Erdészeti Tudományos Intézet 1898" Br emlékérem (83mm) T:2

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
ifj. Madarassy Walter 1994. ET AEDIFICABUNT DESERTA A SAECULO ET RUINAS ANTIQUAS ERIGENT - ISAIAS 61.4 (Fölépítik az ősi romokat, és ami már rég pusztulásnak indult, azt helyreállítják. Izajás 61.4) Br emlékérem (101mm) T:1
30638.

ifj. Madarassy Walter 1994. "ET AEDIFICABUNT DESERTA A SAECULO ET RUINAS ANTIQUAS ERIGENT - ISAIAS 61.4 (Fölépítik az ősi romokat, és ami már rég pusztulásnak indult, azt helyreállítják. Izajás 61.4)" Br emlékérem (101mm) T:1

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,89
12,94
Matskássy Gyula (1912-1971) 1937. Bajnoki Érem / Magyar Pénzintézeti Sportegyletek Ligája Br emlékérem (50mm) + 1947. Bajnoki Érem / Magyar Pénzintézeti Sportegyletek Ligája - Meizei csapat III. 1947. Br díjérem (40mm) T:2
30639.

Matskássy Gyula (1912-1971) 1937. "Bajnoki Érem / Magyar Pénzintézeti Sportegyletek Ligája" Br emlékérem (50mm) + 1947. "Bajnoki Érem / Magyar Pénzintézeti Sportegyletek Ligája - Meizei csapat III. 1947." Br díjérem (40mm) T:2

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Murányi Gyula (1881-1920) ~1910. Hieronymi Károly volt belügyminiszter, politikus, mérnök Br plakett (70x35mm) T:2-
30640.

Murányi Gyula (1881-1920) ~1910. "Hieronymi Károly" volt belügyminiszter, politikus, mérnök Br plakett (70x35mm) T:2-

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Murányi Gyula (1881-1920) 1915. A Krasniki diadalmas csatában az oroszoktól elvett ágyúból verette az Auguszta-Alap Br emlékérem fém keretben (22mm) T:2
30641.

Murányi Gyula (1881-1920) 1915. "A Krasniki diadalmas csatában az oroszoktól elvett ágyúból verette az Auguszta-Alap" Br emlékérem fém keretben (22mm) T:2

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
13
Murányi Gyula (1881-1920) DN Anyánk Br plakett (118x106mm) T:2  Hungary ND Our Mother Br plaque. Szign.: Gyula Murányi (118,5x105,5mm) C:2 HP 3660var.
30642.

Murányi Gyula (1881-1920) DN "Anyánk" Br plakett (118x106mm) T:2 Hungary ND "Our Mother" Br plaque. Szign.: Gyula Murányi (118,5x105,5mm) C:2 HP 3660var.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Murányi Gyula (1881-1920) DN A Beethoven plakett mellékalakjai Br plakett (54x44,5mm) T:2- R!
30643.

Murányi Gyula (1881-1920) DN "A Beethoven plakett mellékalakjai" Br plakett (54x44,5mm) T:2- R!

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,86
16,18
Nagy Lajos (1949-) 1986. MÉE Szabolcs-Szatmár Megyei Szervezete / Bajcsy-Zsilinszky Endre 1886-1986 jelzett Ag emlékérem (36,36g/0.835/42,5mm) T:2
30644.

Nagy Lajos (1949-) 1986. "MÉE Szabolcs-Szatmár Megyei Szervezete / Bajcsy-Zsilinszky Endre 1886-1986" jelzett Ag emlékérem (36,36g/0.835/42,5mm) T:2

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft