Single hungarian issues at a very low starting price
Kikiáltási ár:
5 000Ft
Ajánlatom:
Ft
Leírás:
Petőfi Sándor összes költeményei. Hazai művészek rajzaival díszített képes kiadás. Bp., 1878, Athenaeum. Gazdagon díszített, aranyozott vászonkötésben, a kötés részben elválik, szakadásokkal.