Militária

Tételek száma: 50

~1960-1970. Munkásőr sapkajelvény zománcozott fém sapkajelvény + A Haza Szolgálatáért arany, ezüst és bronz fokozata, a bronz mellszalag nélkül T:2,2-
31238.

~1960-1970. "Munkásőr sapkajelvény" zománcozott fém sapkajelvény + "A Haza Szolgálatáért" arany, ezüst és bronz fokozata, a bronz mellszalag nélkül T:2,2-

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
~1960-1970. Honvédelemért zománcozott fém jelvény + Kiváló Szakaszparancsnok (2x) zománcozott fém jelvény + Élenjáró Katona (2x) zománcozott fém jelvény T:2
31239.

~1960-1970. "Honvédelemért" zománcozott fém jelvény + "Kiváló Szakaszparancsnok" (2x) zománcozott fém jelvény + "Élenjáró Katona" (2x) zománcozott fém jelvény T:2

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,35
1,47
1964. Kiváló Szolgálatért Érdemrend aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon T:2  NMK 615
31240.

1964. "Kiváló Szolgálatért Érdemrend" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon T:2 NMK 615

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
~1970. BM Határőrség jelzett hollóházi porcelán plakett sérült adományozói dísztokban (155mm) T:1
31241.

~1970. "BM Határőrség" jelzett hollóházi porcelán plakett sérült adományozói dísztokban (155mm) T:1

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
~1970. A Haza Fegyveres Szolgálatában (4xklf) 15, 20, 25 és 30 év, zománcozott fém kitüntetések, mind mellszalagon, szalagsávval T:1-,2
31242.

~1970. "A Haza Fegyveres Szolgálatában" (4xklf) 15, 20, 25 és 30 év, zománcozott fém kitüntetések, mind mellszalagon, szalagsávval T:1-,2

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
~1970-80. Kilián György Katonai Főiskola zománcozott jelvény (46x27mm) T:1-
31243.

~1970-80. "Kilián György Katonai Főiskola" zománcozott jelvény (46x27mm) T:1-

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
~1975. Osztályos gépjárművezető (teherautó) jelvény (4x) T:2
31244.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1984. A Magyar Népköztársaság aranykoszorúval díszített Csillagrendje aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalaggal és szalagdíszítménnyel, valamint szalagsávval T:1-,2 Hungary 1984. Star Order of the Hungarian Peoples Republic decorated with a golden wreath gilt, enamelled Br decoration with ribbon and thin ribbon C:AU,XF NMK 721.
31245.

1984. "A Magyar Népköztársaság aranykoszorúval díszített Csillagrendje" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalaggal és szalagdíszítménnyel, valamint szalagsávval T:1-,2 Hungary 1984. "Star Order of the Hungarian People's Republic decorated with a golden wreath" gilt, enamelled Br decoration with ribbon and thin ribbon C:AU,XF NMK 721.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
14
1984. A Magyar Népköztársaság kardokkal díszített Csillagrendje aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon kardokkal, valamint szalagsávval T:1-,2 Hungary 1984. Star Order of the Hungarian Peoples Republic decorated with swords gilt, enamelled Br decoration with ribbon and thin ribbon C:AU,XF NMK 722.
31246.

1984. "A Magyar Népköztársaság kardokkal díszített Csillagrendje" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon kardokkal, valamint szalagsávval T:1-,2 Hungary 1984. "Star Order of the Hungarian People's Republic decorated with swords" gilt, enamelled Br decoration with ribbon and thin ribbon C:AU,XF NMK 722.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
18
~2000. 1956-os Emlékérem / A hazáért és a szabadságért ezüstözött Br nem hivatalos kitüntetés hátoldalon D.L. Vésnök Kft. gyártói jelzéssel T:2-
31247.

~2000. "1956-os Emlékérem / A hazáért és a szabadságért" ezüstözött Br nem hivatalos kitüntetés hátoldalon "D.L. Vésnök Kft." gyártói jelzéssel T:2-

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
DN MN. LÉ. RE. Parancsnokság Emlékül jelzett Ag emlékérem (34,56g/0.640/42mm) T:2 patina
31248.

DN "MN. LÉ. RE. Parancsnokság Emlékül" jelzett Ag emlékérem (34,56g/0.640/42mm) T:2 patina

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
DN Nagysándor József / HM 43. Híradó és Vezetéstámogató Ezred - Székesfehérvár (3xklf) emlékérem, aranyozott, ezüstözött és bronz változatok (42mm) T:P,1-,2 kis ü.
31249.

DN "Nagysándor József / HM 43. Híradó és Vezetéstámogató Ezred - Székesfehérvár" (3xklf) emlékérem, aranyozott, ezüstözött és bronz változatok (42mm) T:P,1-,2 kis ü.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft