Porcelán Tételek száma: 164
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1230088
11141
255
Herendi (óherendi) petrezselyem mintás tányér, kis kopásnyomokkal, jelzett, d:25 cm 1190372
11142
255
Herendi kis kiöntő, kézzel festett, apró csorbával, jelzett (koronás), m:7 cm 1218227
11143
255
Apponyi mintás Herendi fonott kosárka, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 9,5 cm 1218233
11144
255
3800
Viktória mintás Herendi fonott kosár, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 12 cm 1209376
11145
255
Herendi petrezselyemmintás hamutálka, kézzel festett, hibátlan, jelzett, 13,5×9 cm 1189848
11146
255
Herendi Viktória mintás kis váza, kézzel festett, jelzett, kopott aranyozás, m:6 cm 1243378
11147
255
cca 1890 Zsolnay csempe a kisföldalattiról, fa dobozban, fotóval, feliratozva, 7,5x15 cm 1240379
11148
255
22000
Zsolnay szecessziós kályhacsempe, jelzett, hibátlan, hibátlan, 23×23 cm, m:5 cm 1241735
11149
255
Zsolnay asztali kínáló tetővel, mázas kerámia hibátlan, jelzés nélkül, 20x13x9 cm 1241747
11150
255
Zsolnay Jamboree szarvas, mázas kerámia hibátlan, jelzett, 20x17x10 cm 1241728
11151
255
Zsolnay asztali kínáló tetővel, mázas kerámia sérüléssel, jelzett, 18x11x7 cm 1245994
11152
255
9500
Zsolnay birkózó medvék (Markup Béla), kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:30 cm/
Handpainted Zsolnay chinaware figure Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft