Nyomtatványok

Tételek száma: 352

cca 1900 3 db kinyitható litho búcsújáró szentkép, közte egy sérülttel
13360.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1900 Kis litho szentkép tétel, közte selyemre ragasztott képpel, 10 db
13361.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
11
cca 1900 3 db kinyitható litho búcsújáró, zarándoklati emlék
13362.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
cca 1900 3 db litho gyűjtőkártya, egyiken Calcutta / Litho cards
13363.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
cca 1900 Klasszikus képkincs. Több száz reprodukciót, fénnyomatot tartalmazó könyv egészvászon kötésben 25x30 cm
13364.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1900 Bibliai jelenetek, színes lithográfia (4 db), papír, kartonra ragasztva, egyiken szakadás nyomok, 21×28 cm
13365.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1900-1930 20 db nemesi névjegykártya(gróf Bethlen Pál Naszód vármegye főispánja, Báró Wesselényi Miklósné Bánffy Ágnes, Báró Radvánszky Gézáné, Gróf Bethlen Aurélné, Báró Kemény Gizella, Gróf Bethlen Béla, stb.)
13366.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
cca 1900 10 db, többségében litho szentkép / litho holy cards
13367.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
cca 1900 Hölgydivat 6 db fotólap
13368.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1900-1940 4 db jeruzsálemi emlék szentkép, közte 1 db lithóval, száraz virágokkal díszítve
13369.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Ricordo di Roma. 30 Vedute. Képes leporelló Róma városáról, látképekkel, négynyelvű leírásokkal. A borítótábla gerincét korábban javították.
13370.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
cca 1900 Pest-Buda látképe, J. Alt és Sandmann metszetéről készült színes nyomat, üvegezett, kicsit laza fa keretben, kis sérüléssel, 33,5×43 cm
13371.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft