Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 121
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1246438
19060
255
Jewellery
Ezüst (Ag.) merőkanál, jelzett, mesterjeggyel (K.M.) apró horpadással, h:28 cm, nettó:164 g 1247595
19061
255
24000
Jewellery
Ezüst cukorka tartó edény / Silver pot 216g 12x12 cm 1208717
19062
255
150000
Jewellery
Ezüst (Ag.) lengyel historizáló gyertyatartó pár, jelzett, jó állapotban, nettó:620 g, m:33 cm (2×) /
Pair of Polish silver (Ag.) candlestick, marked, in good condition, net weight: 620 g, h: 33 cm each
Kikiáltási ár:
150 000 Ft
986907
19065
255
40000
Jewellery
Ezüst (Ag.), egyedi, kézi készítésű babér koszorú, "Emlékül szeretett szüleimnek. 1904-1929." felirattal. Jelzett, mesterjeggyel Néhány levél sérült. Ag nettó súly cca: 255gr. 41x27cm 1193497
19066
255
Jewellery
Ezüst(Ag) süteményes villakészlet, lapáttal, jelzett, br: 169 g 1250344
19068
255
26000
Jewellery
cca 1930 Arany (Au.) 14K kereszt medál, türkiz kövekkel, bruttó: 2,7 g, 3,5×2 cm 1227786
19069
255
8500
Jewellery
Ezüst kiskanalak, Ag., 32,8gr., jelzett,3db, cca 8-10cm/ Small silver spoons, Ag. 32,8gr., Marked, cca 8-10cm 1227963
19070
255
Jewellery
Ezüst képkeretek, Ag., br.: 29,7gr.,jelzett, 2db, kis hibákkal, cca d:8cm/Silver picture frames, Ag, br .: 29,7gr, marked, 2, d approx 8cm 1238179
19071
255
4600
Jewellery
Ezüst csiperkegomba, jelzett, Ag., 17,4gr., 3x3cm/Silver mushroom, marked, Ag. 17,4gr. 3x3cm 1248657
19072
255
Jewellery
Ezüst (Ag.) nyaklánc nyuszis medállal, h:19 cm nettó:6,4 g 1248675
19073
255
Jewellery
Ezüst (Ag.) nyaklánc szíves medállal, zománc díszítéssel, h:27, bruttó: 15 g 1244781
19074
255
Jewellery
Zománcozott ezüst(Ag) karkötő apró gyöngyökkel díszítve, zománc kopott, jelzett, br: 27,9 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft