Könyvek: Utazás, városok

Tételek száma: 122

Dr. Tóth Kálmán: Balaton monográfia. Panoráma, 1974. Papír védőborítóval, egészvászon kötésben
13774.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Siklóssy László: Svábhegy. A svábhegyi nyaralásnak száz esztendős s a Svábhegyi Egyesület alapításának negyven esztendős emlékére kiadta a Svábhegyi Egyesület. Reprint kiadás. Bp., 1987, ÁKV. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben.
13775.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Vegyes tétel-Dr. Komarniczki Gyula: A Magas-Tátra hegyvilága(hegymászó- és turistakalauz). Bp., 1978, Sport; Dr. Joó Kálmán: Kelet-Szlovákia és a Tátra. Bp., Panoráma. Kiadói papírkötés, jó állapotban. + vegyes képes- és fotólapok.
13776.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
dr. Kogutowicz Károly: Dunántúl és Kisalföld írásban és képben. Első kötet. Szeged, 1930, M. Kir. Ferenc József Tudományegyetem Földrajzi Intézete. Számos szövegközti illusztrációval és térképpel. Az első térképmelléklet hiányzik. Kiadói kopott egészvászon-kötésben, néhány lap sérült. Dohos példány.
13777.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Budapest. Ville Deaux. Bp., cca 1940, Pallas. Kiadói kopottas papírkötésben. Számos korabeli fotóval. Budapest fürdőiről szóló könyv
13778.

Budapest. Ville D'eaux. Bp., cca 1940, Pallas. Kiadói kopottas papírkötésben. Számos korabeli fotóval. Budapest fürdőiről szóló könyv

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Vofkori György: Székelyudvarhely - Várostörténet képekben. Kolozsvár, 1998, Polis. Kiadói modern keménykötésben. Második, bővített kiadás. Dedikált példány!
13779.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13780.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
13781.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
A Magyar Szent Korona Országainak helységnévtára a posta-távirdahivatalok és vasuti távirdák használatára 1913. Szeged, 1913. M.Kir. Posta- és Távirdaverérigazgatóság (Endrényi ny.) 886p. Ritka! (Szétvált, eredeti kötésben)
13782.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
13783.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Kasza Sándor dr. et al. (szerk.): Magyarország Megyei Kézikönyvei 16.: Tolna Megye Kézikönyve. 1997, Ceba Kiadó. Kiadói karton kötésben, jó állapotú.
13784.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
13785.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft