Könyvek: Jog

Tételek száma: 9

dr. Stiassny József: Jogi és gazdasági kézikönyv I.-II.. Bp., é.n. Székely nyomda. Aranyozott egészvászon kötésben, jó állapotban. Ritka! Szép állapotban
13800.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
dr. Ferenczy Ferenc: Magyar állampolgársági jog. Gyoma, 1930, Kner Izidor. Kiadói félvászon kötésben. Kis hibával a gerincen, egyébként szép állapotban.
13801.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
dr. Stiassny József: A mindennapi élet jogi problémái. Bp., é.n. Székely nyomda. Aranyozott egészvászon kötésben
13802.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Ferdinandy Géza dr. A magyar alkotmány történeti fejlődése. Bp., 1906, Franklin. 144 p. Kiadói foltos, gerincén kissé sérült kartonkötésben.
13803.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
13804.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1865/7-ik évi országgyűlési törvény-czikkek. 2. kiad. Pest, 1969, Ráth Mór.; 1868-ik évi országgyűlési törvény-czikkek. 2. kiad. Pest, 1869, Ráth Mór. A két kiadvány egybekötve, benne többek között az osztrák-magyar (1867:XII., XIV., XV. és XVI. tc.) és a horvát-magyar kiegyezés (1868:XXX. tc.) szövegével. Kicsit kopott vászonkötésen, egyébként jó állapotban. /  The two volumes are bound together, containing among others the texts of the Austro-Hungarian Compromise of 1867 and the Croatian-Hungarian Settlement of 1868. In a bit worn out linen binding, otherwise in good condition.
13805.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Manuale procuratorum, et causantium : complectens processus in jure Hungarico occurrentes, ordine alphabetico exprimens instituta, quo quis actor, contra quem incattum, coram quo judice procendendum, quidve probandum habeat, ut objectum processus assequatur, adjectis nonnullis observationibus Manuale procuratorum, et causantium keresése címként Pestini,1828, Füskúti Landerer. Korabeli félbőr kötésben.
13806.

Manuale procuratorum, et causantium : complectens processus in jure Hungarico occurrentes, ordine alphabetico exprimens instituta, quo quis actor, contra quem incattum, coram quo judice procendendum, quidve probandum habeat, ut objectum processus assequatur, adjectis nonnullis observationibus "Manuale procuratorum, et causantium" keresése címként Pestini,1828, Füskúti Landerer. Korabeli félbőr kötésben.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Dr. Isaák Gyula: Büntető törvénykönyv II. Bp., 1928, Grill Károly. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban.
13807.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
13808.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft