P. Gulácsy Irén: Pax vobis. Regény három kötetben (egybekötve). Bp., 1938., Singer és Wolfner. Kiadói kopottas, laza félvászonkötésben, a hátsó eléőzéklap hiányzik. Dedikált példány!