15 000 Ft
40,54 EUR, 44,12 USD
Herczeg Ferencz munkái. Gyűjteményes díszkiadás. 27 kötet a sorozatból. Bp., 1925, Singer és Wolfner. Kiadói, dúsan és díszesen aranyozott, vaknyomásos, egészvászon-kötésben, állapotuk változó. Az első kötetben Herczeg Ferenc aláírásával!