1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött Br kitüntetés mellszalaggal, peremen "BRONZ" beütéssel T:2
Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver plated Br decoration with ribbon, with "BRONZ" mark on the edge C:XF
NMK 418.
1935-1945. "A Magyar Érdemkereszt IV. osztálya - A Magyar Érdemrend lovagkeresztje" zománcozott kitüntetés zöld mellszalagon, adományozói dísztokban + "A Magyar Érdemkereszt III. osztálya - A Magyar Érdemrend tisztikeresztje" MINIATŰR jelvény, hátoldalán javítási nyom T:2 kopott aranyozás
Hungary 1935-1945. "Hungarian Order of Merit, Knight's Cross" enamelled decoration on green ribbon, in original case + "Hungarian Cross of Merit, 3rd Class" MINIATURE badge, repair marks on back C:XF worn gilding
~1940. "Országos Frontharcos Szövetség" zománcozott Br jelvény függőleges tűvel, a hátoldalon "BERÁN N. BUDAPEST DÖBRENTEI U.2." gyártói jelzéssel, eredeti tokban, De Sgardelli Caesar honvédőrnagy, alezredes, katonai szakíró jelvénye (52x34mm) + 5db képeslap, fotó, üdvözlőlap Sgardellitől T:1-
Hungary ~1940. "Hungarian Front Fighters Association" enamelled Br badge with vertical pin, and with "BERÁN N. BUDAPEST DÖBRENTEI U.2." makers mark, it was Caesar De Sgardelli's badge (52x34mm) + 5 photos, postcards, greeting cards from Sgardelli C:AU
1940. "Nemzetvédelmi Kereszt / A Hazáért" kitüntetés mellszalag nélkül + vitéz Faragó Ede országgyűlési képviselő levele az Országos Nemzetvédelmi Szövetség tagjaihoz "FELÜLBÉLYEGZÉS PESTSZENTIMRE KÖZSÉG ELÖLJÁRÓJA 1944.AUG.16." felülbélyegzéssel T:2 ph.
Hungary 1940. "National Defense Cross" without ribbon + letter from Ede Faragó, member of Parliament to the members of the National Defense Association C:XF edge error
1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" cink emlékérem mellszalaggal. Szign.:BERÁN T:2-
Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" zinc medal with original ribbon. Sign.:BERÁN L. C:VF
1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" cink emlékérem mellszalag nélkül. Szign.: BERÁN T:2
Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" zinc medal without ribbon. Sign.: BERÁN L. C:XF
1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" cink emlékérem mellszalag nélkül. Szign.: BERÁN T:2,2-
Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" zinc medal without ribbon. Sign.: BERÁN L. C:XF,VF
1941. "Délvidéki Emlékérem" cink emlékérem mellszalaggal. Szign.: BERÁN L. T:2-,3 ph.
Hungary 1941. "Commemorative Medal for the Return of Southern Hungary" zinc medal with original ribbon. Sign.:BERÁN L. C:VF,F edge error
NMK 429.