Falerisztika: Kitüntetések, jelvények

Tételek száma: 96

DN G.Á. Kohó- és Öntőipari Technikum Diósgyőr zománcozott fém jelvény, nem eredeti, utólag forrasztott tűvel (29x25mm) T:2
31070.

DN "G.Á. Kohó- és Öntőipari Technikum Diósgyőr" zománcozott fém jelvény, nem eredeti, utólag forrasztott tűvel (29x25mm) T:2

Kikiáltási ár:
800 Ft
Ausztria / Bécs 1912. XXIII. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus aranyozott, zománcozott fém jelvény H. EDER WIEN gyártó jelzéssel (46x34mm) T:2 Austria / Vienna 1912. XXIIIrd International Eucharistic Congress gilt, enamelled metal badge with makers mark H. EDER WIEN (46x34mm) C:XF
31071.

Ausztria / Bécs 1912. "XXIII. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus" aranyozott, zománcozott fém jelvény "H. EDER WIEN" gyártó jelzéssel (46x34mm) T:2 Austria / Vienna 1912. "XXIIIrd International Eucharistic Congress" gilt, enamelled metal badge with makers mark "H. EDER WIEN" (46x34mm) C:XF

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Ausztria ~1920-1930. Ostmarki Énekes Szövetség zománcozott Br kitűző (26x27mm) T:2 Austria ~1920-1930. Ostmärkischer Sängerbund enamelled Br pin (26x27mm) C:XF
31072.

Ausztria ~1920-1930. "Ostmarki Énekes Szövetség" zománcozott Br kitűző (26x27mm) T:2 Austria ~1920-1930. "Ostmärkischer Sängerbund" enamelled Br pin (26x27mm) C:XF

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,35
1,47
Ausztria DN Osztrák Szociáldemokrata Párt (SPÖ) zománcozott fém jelvény (3x), 2db 25 éves és 1db 60 éves jelzésű + Osztrák Szakszervezeti Szövetség 25 (ÖGB) zománcozott fém jelvény T:2 Austria ND Social Democratic Party of Austria (SPÖ) enamelled metal badge (3x), 2pcs that mark 25 years, and 1pc with 60 years + Austrian Trade Union Federation 25 (ÖGB) enamelled metal badge C:XF
31073.

Ausztria DN "Osztrák Szociáldemokrata Párt (SPÖ)" zománcozott fém jelvény (3x), 2db 25 éves és 1db 60 éves jelzésű + "Osztrák Szakszervezeti Szövetség 25 (ÖGB)" zománcozott fém jelvény T:2
Austria ND "Social Democratic Party of Austria (SPÖ)" enamelled metal badge (3x), 2pcs that mark 25 years, and 1pc with 60 years + "Austrian Trade Union Federation 25 (ÖGB)" enamelled metal badge C:XF

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Ausztria DN 5db klf tűzzománcozott, jelzett Ag jelvény osztrák városokról és tartományokról (1g/0.800) T:2,2- zománchiba Austria ND 5pcs of diff enamelled, marked Ag badges about Austrian cities and states (1g/0.800) C:XF,VF enamell error
31074.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Ausztria DN 5db klf tűzzománcozott, jelzett Ag jelvény osztrák városokról (1g/0.800) T:2,2- zománchiba Austria ND 5pcs of diff enamelled, marked Ag badges about Austrian cities (1g/0.800) C:XF,VF enamell error
31075.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Németország / Weimari Köztársaság ~1930. Vörös Kereszt Szász Szövetsége 3. osztályú szolgálati kitüntetés, zománcozott, mellszalaggal T:2 Germany / Weimar Republic ~1930. Ehrenzeichen des Landesverband des Sächsischen Roten Kreuz 3nd class service medal with ribbon C:XF
31076.

Németország / Weimari Köztársaság ~1930. "Vörös Kereszt Szász Szövetsége" 3. osztályú szolgálati kitüntetés, zománcozott, mellszalaggal T:2 Germany / Weimar Republic ~1930. "Ehrenzeichen des Landesverband des Sächsischen Roten Kreuz" 3nd class service medal with ribbon C:XF

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
NSZK / Baden-Württemberg DN Tűzoltóság Teljesítmény Jelvény bronz fokozatú kitüntető jelvény Rettenmaier Gmünd gyártó jelzéssel (35x57mm) T:2 patina FRG / Baden-Württemberg Feuerwehr - Leistungsabzeichen Baden-Württemberg Br badge with makers mark Rettenmaier Gmünd (35x57mm) C:XF patina
31078.

NSZK / Baden-Württemberg DN "Tűzoltóság Teljesítmény Jelvény" bronz fokozatú kitüntető jelvény "Rettenmaier Gmünd" gyártó jelzéssel (35x57mm) T:2 patina FRG / Baden-Württemberg "Feuerwehr - Leistungsabzeichen Baden-Württemberg" Br badge with maker's mark "Rettenmaier Gmünd" (35x57mm) C:XF patina

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
NSZK DN LDF ezüstözött fém tűzoltó jelvény (60,5x46mm) T:2 FRG ND LDF silver-plated metal firefighter badge (60,5x46mm) C:XF
31079.

NSZK DN "LDF" ezüstözött fém tűzoltó jelvény (60,5x46mm) T:2 FRG ND "LDF" silver-plated metal firefighter badge (60,5x46mm) C:XF

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
NDK DN Német Vöröskereszt (2xklf) Al jelvény (43x35mm/38x49mm) T:2 hátoldalukon ragasztott tű GDR ND German Red Cross (2xdiff) Al badge (43x35mm/38x49mm) C:XF glued pins on back
31080.

NDK DN "Német Vöröskereszt" (2xklf) Al jelvény (43x35mm/38x49mm) T:2 hátoldalukon ragasztott tű GDR ND "German Red Cross" (2xdiff) Al badge (43x35mm/38x49mm) C:XF glued pins on back

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Románia ~1960-1970. Anyasági érem 2xklf aranyozott Br és ezüstözött Br kitüntetés fül nélkül + Franciaország DN René Roth Lyon fém zseton (35mm) T:2,3 Romania ~1960-1970. Maternity Medal 2xdiff gilt Br and silver plated Br decorations without ear + France ND René Roth Lyon metal token (35mm) C:XF,F
31081.

Románia ~1960-1970. "Anyasági érem" 2xklf aranyozott Br és ezüstözött Br kitüntetés fül nélkül + Franciaország DN "René Roth Lyon" fém zseton (35mm) T:2,3 Romania ~1960-1970. "Maternity Medal" 2xdiff gilt Br and silver plated Br decorations without ear + France ND "René Roth Lyon" metal token (35mm) C:XF,F

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Románia 1973. Ezüstözött Br sí díjérem + DN Labdarúgó díjérem, mindkettő nyakszalagon T:2-,2 Romania 1973. Silver plated Br ski award medal + ND Soccer award medal, both on neck ribbon C:VF,XF
31082.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft