Könyvek: Utazás, városok

Tételek száma: 120

Dr. Bendefy-Benda László: Afrika meghódítása. Zolnay Lóránd rajzaival. Bp., 1934. Magyar Etiópiai Expedíció Országos Bizottsága. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, jó állapotban.
12764.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
12765.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
12766.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Savojai Lajos Amadé: Az ,,Észak Csillaga /,,Stella Polare/ az Északi sarktengeren. 1899-1900. Ford. Darvai Móric. 1-2. köt. 207 képpel, 24melléklettel, 2 panorámával és 2 térképpel. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára, szerkeszti: Lóczy Lajos. Bp.,é.n., Lampel. Kissé kopottas ill., szakadt kiadói egészvászon kötésben.
12767.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Frederick O Brien: A haldokló szigetvilág. A világ körül sorozat. Bp., é.n., Dante kiadás. 286 p. Kiadói aranyozott vászonkötésben.
12768.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Martin Johnson: A kannibálok szigetén. A világ körül sorozat. Bp., é.n., Dante kiadás. 211 p. Kiadói aranyozott vászonkötésben. A gerinc felső részén apró szakadás.
12769.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
12770.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Ligeti Lajos: Az ismeretlen Belső-Ázsia. Bp. 1940, Athenaeum. 359 p. Kiadói vászonkötésben, szakadozott eredeti védőborítóval.
12771.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
12772.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
12773.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Juhász Vilmos: Tibet. Bp., 1936, Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, jó állapotban.
12774.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Gregory-Raven: Gorillák nyomában. Bp., 1940, Természettudományi Társulat. 317 p. Kiadói félvászonkötésben.
12775.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft