Könyvek: Történelem

Tételek száma: 123

Erdély lelke. A hazatért Erdély nagy, képes emlékalbuma. Szerk. Ignácz Rózsa. Bev. Zilahy Lajos. Erdély városai, természeti szépségei, műkincsei, népművészete és népi élete 96 képtáblán. Bp., 1940. Dante. 208 l. 48 t. korabeli félvászonkötésben, az eredeti címkivágás felragasztva.
12914.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Kovács Éva, Lovag Zsuzsa: A magyar koronázási jelvények. Bp., 1980, Corvina. Kiadói modern keménykötésben.
12915.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
150 éves a magyar vasút 1846-1996. Szerkesztette Mezei István. Bp., é.n., MÁV Rt. 477 p. Kiadói nyl-kötésben.
12916.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Trócsányi Zoltán: Kirándulás a magyar múltba. Bp., 1937, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászon-kötésben.
12917.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
12918.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Erzsébet királyasszony emlékének. Hódolat Magyarország nagy királynéjának. A királyi ház fenséges tagjainak és a magyar nemzet jeleseinek kegyeletes közreműködésével. A szerkesztő bizottság elnöke: Dániel Ernőné. Főszerkesztő Gábel Gyula. Bp., 1905, Globus. 176 p. Gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal. Aranyozott, festett kiadói egészvászon-kötésben. Dekoratív, szép példány.
12919.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Ember Mária: 100 kép. Bp., 1984, Magvető. Kiadói vászonkötésben.
12920.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Hollós Ervin, Lajtai Vera: Köztársaság tér 1956. Budapest, 1974, Kossuth. Kissé viseltes kiadói karton kötésben.
12921.

Kikiáltási ár:
800 Ft
12922.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Tessedik Sámuel önéletírása. Reprint. Bp., 1976, Mezőgazdasági. Kiadói nyl-kötésben.
12923.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Dr. Székely László: Amiről eddig alig volt szó. Bp., 1940, Korda. 52 p. Kiadói papírkötésben.
12924.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
A magyar szabadságért. A Magyar Kommunista Párt vértanúi. Bp., 1946. Szikra Irodalmi, Lapkiadóvállalat és Nyomdai Rt. 151 p. Egész oldalas és szövegközti képekkel. Korabeli félvászonkötésben, az eredeti borító felragasztva. Könyvtári példány volt.
12925.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft