Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 282

Zágoni Mikes Kelemen törökországi levelei. Bev. Négyesy László et al. Bp., 1906, Franklin. II. Rákóczi Ferenc hamvainak hazaszállítása alkalmából készül emlékkiadás. Díszes, kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
13341.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Bibó Lajos: Sötét hajnal. Bp., é.n., Stádium. Kiadói félvászonkötésben. A kötése enyhén laza.
13342.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
13343.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
13344.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Verne Gyula: Egy kínai viszontagságai. Franciából fordította: Zigány Árpád. Bp., é.n. Franklin-T. 211 l. számos szövegközti metszett képpel, gazdagon illusztrálva. Kiadói, illusztrált, festett, (bordó) egészvászon kötésben. A gerinc felső része kissé sérült.
13345.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Verne Gyula: Utazás a Hold körül. Fordította: Gaál Mózes. Bp., é.n. Franklin-T. 211 l. számos szövegközti metszett képpel, gazdagon illusztrálva. Kiadói, illusztrált, festett, (bordó) egészvászon kötésben.
13346.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
13347.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
13348.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Gál György Sándor: Diadalszekér I. Bp., 1936, Dante. Aranyozott kiadói félvászonkötésben, a borítótáblák cseréltek. Dedikált példány!
13349.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
13350.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
báró Eötvös József: A falu jegyzője I-II. (báró Eötvös József összes munkái XI-XII.) A harmadik kötet hiányzik. Bp., 1891, Ráth Mór. Kiadói aranyozott, kopottas-foltos egészvászon-kötésben.
13351.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Kós Károly: Varjú-nemzetség. Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói illusztrált egészvászon díszkötésben. Jó állapotban
13352.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft