Nyomtatványok Tételek száma: 321
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1223303
12929
253
Printed Materials
cca 1900-20 Csipkeszélű szentképek, különböző méretben és minőségben, 3db, 12x8cm 742181
12930
253
Printed Materials
cca 1900 A Musaici antichi delle chiese di Roma sorozatból, ed. Libreria Spithöver. Nagyméretű kromolitográfia, paszpartuzva, fóliában /
Cromolithography, 46x67cm 742160
12931
253
Printed Materials
cca 1900 A Musaici antichi delle chiese di Roma sorozatból, kiad. Libreria Spithöver, nagyméretű kromolitográfia, paszpartuzva, fóliában /
Cromolithography, 39x61cm 1228666
12932
253
Printed Materials
cca 1900 Bicikliző kutyák, litho kép / cca 1900 Dogs on bikes litho image 8x9 cm 742125
12933
253
Printed Materials
cca 1900 A Musaici antichi delle chiese di Roma sorozatból, ed. Spithöver, nagyméretű kromolitográfia, paszpartuzva, fóliában /
Cromolithography, 41,5x61cm 1228673
12934
253
Printed Materials
cca 1880 4 db madarakat ábrázoló litho üdvözlő kártyák / Vintage litho greeting cards with birds 4 pieces 1230962
12935
253
Printed Materials
cca 1900-1940 19 db névjegykártya báróktól, nemesektől és magas állású hivatalnokoktól 1223267
12936
253
Printed Materials
cca 1900-30 Vegyes szentkép tétel benne litho is, különböző méretben és minőségben, 14db, cca 11x6cm 1223279
12937
253
Printed Materials
cca 1900-40 Vegyes szentkép tétel benne dombornyomott és kézzel festett is, különböző méretben és minőségben, 30db, cca 11x6cm 1223284
12938
253
Printed Materials
cca 1900-30 Vegyes szentkép tétel benne litho is, különböző méretben és minőségben, 24db, cca 11x6cm 1228679
12939
253
Printed Materials
cca 1900 2 db litho mesekönyv Frühlings Erwachen, Daheim und Draussen / 2 litho booklets is German 1228547
12940
253
Printed Materials
cca 1900 11 db különböző litho üdvözlőkártya / litho greeting cards Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft