Aranyozott ezüst kiskanál, Ag., 19gr., jelzett,14cm/ Gold-plated silve... https://www.darabanth.com/hu/253-Gyorsarveres/253.0/Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek~400034/Aranyozott-ezust-kiskanal-Ag-19gr-jelzett-14cm-Gold-plated-silver-spoon-Ag-19gr-marked-~II1227794
1227794
19022
253
Jewellery
Leírás: Aranyozott ezüst kiskanál, Ag., 19gr., jelzett,14cm/ Gold-plated silver spoon, Ag. 19gr., marked, 14cm
: vörös_iván