Bolhapiac Tételek száma: 693
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1196666
11990
249
Flea Market
Több nyelven feliratozott jós kártya(32 lap), bőr tokban 1196852
11991
249
Flea Market
Ezüstözött töltőceruza, sérüléssel, h: 12,5 cm 1196854
11992
249
Flea Market
Indiana olasz bicska, h: 22 cm 1196865
11993
249
Flea Market
Bruyere Garantie pipa szipkával, jó állapotban, h: 13 cm 1196719
11994
249
Flea Market
3 csomag dohány, bontatlan csomagolásban(Plovdiv, Kim, Club) 1196475
11995
249
Flea Market
Dizzy Gillespie(1917-1993) énekes, zeneszerző 10 CD-je egy dobozban 1196487
11996
249
Flea Market
1196494
11998
249
Flea Market
Vigyázz! Nagyfeszültség! Életveszélyes feliratú fém tábla, 16x25 cm 1195856
11999
249
Flea Market
1995 86. sz. főút Szombathely D-i tehermentesítő útja II. szakaszának átadása alkalmából készült avató szalag egy darabja, 20x7 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft