Térképek

Tételek száma: 68

1743 Homann Heredibus: A Sváb Hercegség térképe Circuli Sveviae Mappa ex subsidiis Michalianis delineata... Színezett rézmetszet. / 1743 Homann Heirs: Map of Württemberg and the Swabish principality. Colored etching 55x52 cm
12657.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
12658.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35
cca 1910 Dél Tirol katonai térkép / cca 1910 South Tirol military map 80x60 cm
12659.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
10,00
cca 1960 Gyula 1:5000 vászon térkép, 82×82 cm
12660.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1777 Fancois Santini: Cercle DAutriche qui Comprend LArchiduce D Autriche divide en ses huit Quartiers et la haute Partie du Duche de Stirie. Ausztria térképe, rajta részben az Őrség is. Rézmetszet. / Map of Austria and Burgenland. Etching. Venise 1777. 52x68 cm
12661.

1777 Fancois Santini: Cercle D'Autriche qui Comprend L'Archiduce D Autriche divide en ses huit Quartiers et la haute Partie du Duche de Stirie. Ausztria térképe, rajta részben az Őrség is. Rézmetszet. / Map of Austria and Burgenland. Etching. Venise 1777. 52x68 cm

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
1885 Petermanns Geographische Mitteilungen, Band 31. Gotha, Justus Perther Verlag. 20 db vegyes, főleg Afrika tematikájú érdekes, részletes térképlap, különféle méretekben, az elején és a végén hiánnyal.
12662.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,86
16,18
1940 Magyarország postajárati térképe: A nyugati országrész. Klösz György műintézetéből 90x110 cm
12663.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,86
16,18
cca 1920-30 Kétoldalas térkép: Magyarország üdülőtérképe, valamint Budapest és Északi környéke. 33x47,5cm
12664.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
1799 Franz Müller: Postkarte von den Bayrischen und Schwaebischen Kreise (Tabula cursus circuli Bavarici et Suevici repraesentans), Bajorország térképe. Színezett rézmetszet. 51x38 cm / 1799 Map of Bavaria. Franz Müller. Colored etching 51x38 cm
12665.

1799 Franz Müller: Postkarte von den Bayrischen und Schwaebischen Kreise (Tabula cursus circuli Bavarici et Suevici repraesentans), Bajorország térképe. Színezett rézmetszet. 51x38 cm /
1799 Map of Bavaria. Franz Müller. Colored etching 51x38 cm

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
1773 Tobias Mayer; Homann Heirs: Carte des Etats de la couronne de Pologne, régi Lengyelország térkép. Színezett rézmetszet 51x47 cm / 1773 Tobias Mayer; Homann Heirs: Carte des Etats de la couronne de Pologne, map of Poland, Colored etching. 51x47 cm
12666.

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,70
111,76
Pianta della R. Cittá di Venezia secondo lo stato dellanno 1849 dedicata al Nobile ed onorevole signore dr. Giacomo Poldi pezzoli. Vászonra ragasztva, hajtogatva, hátoldalon foltokkal, hajtás mentén szakadással, 70x88cm / 1849 VIntage map of Venice, spots on back, tear along fold 70x88cm
12667.

Pianta della R. Cittá di Venezia secondo lo stato dell'anno 1849 dedicata al Nobile ed onorevole signore dr. Giacomo Poldi pezzoli. Vászonra ragasztva, hajtogatva, hátoldalon foltokkal, hajtás mentén szakadással, 70x88cm / 1849 VIntage map of Venice, spots on back, tear along fold 70x88cm

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
270,27
294,12
Katonai atlasz. Bp., Magyar Honvédség Térképész Szolgálata, 2005. Számos térképpel, pl. áthajtási térképvázlatok, csomóponti vázlatrajzok, stb., különböző léptékben. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
12668.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft