Merjünk magyarok lenni! Idézetek Teleki Pál gróf beszédeiből és írásaiból. Összeáll.: Máday Béla. Bp., 1943, Fiatal Magyarság Szövetség. Kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
Index alter libros Bibliothecae Hungaricae Széchényiano-regnicolaris supplemento II., comprehensos in scientiarum ordines. Pest, 1807, Trattner. Modern műbőr kötésben, jó állapotban.
Bucsányi [Gyula], Dr.: A napfény gyógyhatása és a napfürdő. Harmadik bővített kiadás.
Budapest, [1913.] Légrády. 192 p. Festett, aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Megkímélt, jó példány.
A mai világ képe. I-IV. köt. (4 db) Teljes!
Bp. (1935) KMENY. 607p. 536p. 526p., 576p.
I. Szellemi élet. Szerk.: Kornis Gyula. Világnézet, kultúra, erkölcs, tudomány, művészet stb.
II. Politikai élet. Szerk.: Gratz Gusztáv. A jelenkor politikája. Politikai rendszerek stb.
III. Gazdasági élet. Szerk.: Hegedűs Lóránt. A világháború hatása, közlekedés, világgazdaság stb.
IV. Természettudomány és technika. Szerk.: Csűrös Zoltán. Építészet, gyógyítás stb.
Kiadói, egységes, aranyozott gerincű félbőr-kötésben. Gazdag kép-, térkép-, és ábraanyaggal. Félbőr kötésben
Pancsatantra azaz ötös könyv. Az életbölcsességnek régi indiai tankönyve... Szanszkrit eredetiből ford. Schmidt József.
Gyoma, 1924. (Kner). 256p. Készült 500 példányban. A könyvdíszeket rajzolta és fába metszette Kner Albert. Fűzve, kiadói papírkötésben
Vegyes könyvtétel: Hazafias dalok és indulók középiskolák számára. Szerk.: Szügyi József. Bp., 1893, Kunosy Vilmos és fia. Viseltes papírkötésben.; Atlasz a világtörténelem tanításához. Szerk.: Kogutowicz Károly. Bp., 1924, Magyar Földrajzi Intézet Rt. Erősen viseltes, részben elváló papírkötésben, egyébként jó állapotban.; Az Érdekes Újság dekameronja. Száz magyar író száz legjobb novellája. Szerk.: Kabos Ede. 3. köt. Bp., é. n., Légrády Testvérek. Berkes Imre, Gárdonyi Géza, Gellért Oszkár, Jókai Mór, Kemény Simon, Laczkó Géza, Oláh Gábor, Révész Béla, Tersánszky J. Jenő, Thury Zoltán írásaival. Aranyozott gerincű, kicsit laza, enyhén kopott vászonkötésben, az hátsó impresszumoldal hiányzik, egyébként jó állapotban.
Felleg György: Ön is már rácsok mögött van? Tel-Aviv, 1993, szerzői kiadás. A szerző üdvözlő soraival és dedikációjával. Kartonált papírkötésben, jó állapotban. /
With the greeting words and dedication of the author. In cardboard binding, in good condition.