Könyvek: Tudomány és technika

Tételek száma: 93

13323.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
John M. Mehrtens: A világ kígyói-képekben. Bp., 1994, SubRosa Kiadó. Kiadói kartonált kötés, sok színes képpel illusztrált, kissé kopott állapotban.
13324.

Kikiáltási ár:
800 Ft
13325.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
13326.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Lenhossék Mihály: Az ember helye a természetben. Bp., 1921. Franklin. Kissé sérült egészvászon kötésben.
13327.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
A Pesti Hírlap Könyvtára: Az élet útmutatója. 1200 oldal, 606 mélynyomású képpel, 4 térképpel, 66 szövegközti rajzzal és számos színes műmelléklettel. Bp., 1937, Pesti Hírlap. Díszes vászonkötésben, jó állapotban.
13328.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
13329.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
13330.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
13331.

Kikiáltási ár:
800 Ft
13332.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
13333.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Technikai fejlődésünk története 1867-1927. Kiad. a Magyar Mérnök- és Építész-egylet. Bp., 1928, Stádium Sajtóvállalat Rt. Díszes, aranyozott gerincű, kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
13334.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft