https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Külföldi emlékveretek

Tételek száma: 38

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Németország DN "Az óceán meghódítása / Numanica" Ag emlékérem (19.96/0.999/40mm) T:PP Germany ND "Eroberung der Weltmeere / Numanica" Ag commemorative medallion (19.96/0.999/40mm) C:PP
1
31148.

Németország DN "Az óceán meghódítása / Numanica" Ag emlékérem (19.96/0.999/40mm) T:PP Germany ND "Eroberung der Weltmeere / Numanica" Ag commemorative medallion (19.96/0.999/40mm) C:PP

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
EUR
,
8,13
USD
Ajánlatok száma:
7
 
Németország DN "A világtörténelem nagy tengerészei / Vasco da Gama" Cu emlékérem (30mm) T:2 Germany ND "Great Seafarers in World History / Vasco da Gama" Cu commemorative coin (30mm) C:XF
1
31149.

Németország DN "A világtörténelem nagy tengerészei / Vasco da Gama" Cu emlékérem (30mm) T:2 Germany ND "Great Seafarers in World History / Vasco da Gama" Cu commemorative coin (30mm) C:XF

 
Eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Németország DN "Götz von Berlichingen" Ag emlékérem. Szign.: H. Diller (24.55g/1000/35mm) T:2 Germany ND "Götz von Berlichingen" Ag medallion. Sign.: H. Diller (24.55g/1000/35mm) C:XF
1
31150.

Németország DN "Götz von Berlichingen" Ag emlékérem. Szign.: H. Diller (24.55g/1000/35mm) T:2 Germany ND "Götz von Berlichingen" Ag medallion. Sign.: H. Diller (24.55g/1000/35mm) C:XF

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
EUR
,
10,63
USD
Ajánlatok száma:
3
 
Németország DN "Köln" Ag emlékérem (15,13g/1000/35mm) T:PP karc Germany ND "Köln" Ag commemorative medallion (15,13g/1000/35mm) C:PP scratched
1
31151.

Németország DN "Köln" Ag emlékérem (15,13g/1000/35mm) T:PP karc Germany ND "Köln" Ag commemorative medallion (15,13g/1000/35mm) C:PP scratched

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
EUR
,
6,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Németország DN "Drezda / Semperoper Operaház Theaterplatz" fém emlékérem (35mm) + "Vizeprasident Siegfried Möslein / Bayerischer Landtag" ezüstözött fém emlékérem tokban (35mm) T:2, PP karc Germany ND "Dresden / Semperoper Theaterplatz" metal commemorative coin (35mm) + "Vizeprasident Siegfried Möslein / Bayerischer Landtag" silver plated commemorative coin in case (35mm) C:XF, PP scratched
1
31152.

Németország DN "Drezda / Semperoper Operaház Theaterplatz" fém emlékérem (35mm) + "Vizeprasident Siegfried Möslein / Bayerischer Landtag" ezüstözött fém emlékérem tokban (35mm) T:2, PP karc Germany ND "Dresden / Semperoper Theaterplatz" metal commemorative coin (35mm) + "Vizeprasident Siegfried Möslein / Bayerischer Landtag" silver plated commemorative coin in case (35mm) C:XF, PP scratched

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Olaszország 1961. "Olaszország egyesítésének centenáriuma - Torino 1861-1961" jelzett Ag emékérem (39,3g/0.800/42mm) T:2 patina Italy 1961. "Centenario dell'unita d'Italia - Torino 1861-1961" marked Ag commemorative medal (39,3g/0.800/42mm) C:XF patina
1
31153.

Olaszország 1961. "Olaszország egyesítésének centenáriuma - Torino 1861-1961" jelzett Ag emékérem (39,3g/0.800/42mm) T:2 patina Italy 1961. "Centenario dell'unita d'Italia - Torino 1861-1961" marked Ag commemorative medal (39,3g/0.800/42mm) C:XF patina

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
EUR
,
13,75
USD
Ajánlatok száma:
7
 
Olaszország DN "Campania régió - Az elnök" ezüstözött, zománcozott fém emlékplakett dísztokban (90mm) T:1- Italy ND "Regione Campania - Il Presidente" silver plated, enamelled metal commemorative plaque in original case (90mm) C:AU
1
31154.

Olaszország DN "Campania régió - Az elnök" ezüstözött, zománcozott fém emlékplakett dísztokban (90mm) T:1- Italy ND "Regione Campania - Il Presidente" silver plated, enamelled metal commemorative plaque in original case (90mm) C:AU

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Románia 1932. "A Hivatalos Közlöny 100 éves" fém emlékplakett. Szign.: CRG (50x70mm) T:2 Romania 1932. "100th  Anniversary - The Official Gazette " metal plaque. "1832 MONITORUL OFICIAL 1932 / SUB DOMNIA M S REGELUI CAROL II LA 8 DECEMBRIE 1932 SAU IMPLINIT 100 ANI DELA APARITIA PRIMULUI ZIAR OFICIAL ROMANESCSI S A INAUGURAT PALATUL REINOITAL "MONITORULUI OFICIAL SI IMPRIMERIILOR STATULUI" Sign.: CRG (50x70mm) C:XF
1
31155.

Románia 1932. "A Hivatalos Közlöny 100 éves" fém emlékplakett. Szign.: CRG (50x70mm) T:2 Romania 1932. "100th Anniversary - The Official Gazette " metal plaque. "1832 MONITORUL OFICIAL 1932 / SUB DOMNIA M S REGELUI CAROL II LA 8 DECEMBRIE 1932 SAU IMPLINIT 100 ANI DELA APARITIA PRIMULUI ZIAR OFICIAL ROMANESCSI S A INAUGURAT PALATUL REINOITAL "MONITORULUI OFICIAL SI IMPRIMERIILOR STATULUI" Sign.: CRG (50x70mm) C:XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,10
EUR
,
31,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Románia DN "Constanta Megye Tanácsa" fém emlékérem (37mm) T:2 (PP) Romania ND "Consiliul Judetean Constanta" metal commemorative medallion (37mm) C:XF (PP)
1
31156.

Románia DN "Constanta Megye Tanácsa" fém emlékérem (37mm) T:2 (PP) Romania ND "Consiliul Judetean Constanta" metal commemorative medallion (37mm) C:XF (PP)

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Szovjetunió 1974. "Puskin" Br emlékérem. Szign.:M. Shmakov (60mm) T:2 Soviet Union 1974. "Puskin" Br commemorative medallion. Sign.: M. Shmakov (60mm) C:XF
1
31157.

Szovjetunió 1974. "Puskin" Br emlékérem. Szign.:M. Shmakov (60mm) T:2 Soviet Union 1974. "Puskin" Br commemorative medallion. Sign.: M. Shmakov (60mm) C:XF

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
9
 
1949. "Diákok Nemzetközi Egyesülete / Fesztivál" Br érem (60,5mm) T:2- fny. 1949. "International Union of Students" Br medallion "MCC IUS UIE / FESTIVAL" (60,5mm) C:VF ear mark
1
31158.

1949. "Diákok Nemzetközi Egyesülete / Fesztivál" Br érem (60,5mm) T:2- fny.
1949. "International Union of Students" Br medallion "MCC IUS UIE / FESTIVAL" (60,5mm) C:VF ear mark

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
1
 
1989. "Whitbread Világkörüli Vitorlás verseny" fém emlékérem eredeti csomagolásban (39mm) T:PP 1989. "Whitbread Round the World Race" metal commemorative medal in original packing (39mm) C:PP
1
31159.

1989. "Whitbread Világkörüli Vitorlás verseny" fém emlékérem eredeti csomagolásban (39mm) T:PP 1989. "Whitbread Round the World Race" metal commemorative medal in original packing (39mm) C:PP

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
1
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz