Könyvek: Történelem

Tételek száma: 46

13030.

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,49
94,12
13031.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,46
64,71
13032.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
13033.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
13034.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
13035.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
13036.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
13037.

Kikiáltási ár:
46 000 Ft
124,32
135,29
13038.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,30
105,88
13039.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Justice pour la Hongrie. Les erreurs cruelles du traité de Trianon. Szerk.: Légrády Ottó. Bp., [1930], Légrády Testvérek. Számos érdekes írással, képpel és illusztrációval. Díszes, aranyozott vászonkötésben, jó állapotban. Mellékelve hozzá Légrády Ottó (1878-1948) újságíró, szerkesztő személyes hangvételű, saját kezűleg aláírt levele Genfben élő azonosítatlan szerkesztőtársa(?), D. Téglás részére. /  Justice pour la Hongrie. Les erreurs cruelles du traité de Trianon. Ed. / Rédigé par Ottó Légrády. Budapest, [1930], Légrády Fr
13040.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Heltai Gáspár: Ponciánus császár históriája. Bp., 1976 Helikon. Bibliofil, sorszámozott kiadás, modern kiadói nyl kötésben, kis kopásokkal
13041.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft