Nyomtatványok

Tételek száma: 364

1931 A Nyugat című folyóirat XXIV. évfolyamának 5. száma, benne Gellért Oszkár, Illyés Gyula, Móricz Zsigmond és mások írásaival
13046.

Kikiáltási ár:
800 Ft
1931-1932 a Fogtechnikai Szemle két lapszáma (XI. évf. 12. sz., XII. évf. 2. sz.), kopott állapotban
13047.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
13048.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1932 Farkas László kertészete, Jászkarajenő (Pest VM.)Évelő növények árjegyzéke. Sok hasznos tanáccsal. pp: 32,
13049.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1932 Országos Alföldi Bizottság meghívója és programja
13050.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
cca 1932 Roma, 30 vedute. Kihajtható leporelló kiadvány 30 római látképpel, hátuljukon rövid olasz, francia, angol, illetve német nyelvű leírással, a kötés belső oldalán várostérképpel. Kicsit kopott, gazdagon díszített vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
13051.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1932 A Kerék c. autós lap karácsonyi száma jó állapotban. Berény Róbert grafikájával
13052.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
cca 1932 Feldgen, Niklaszewki sportteljesítményének nyomtatványa fotókkal illusztrálva,25x19cm
13053.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1932 Győr Rába takaréktűzhely, lakatosárú és kályhagyár rt. fejléces számla
13054.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1933 Karmelita nyomtatott szentkép a lisieux-i jelenés ötvenedik évfordulója alkalmából, üvegezett fa keretben, 21×13 cm
13055.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1933 Maxim gázlámpa képes reklám kiadvány, szép állapotban. 6p.
13056.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
1933-1941 5 db különböző reklámos zsebnaptár, benne italár táblázatokkal
13057.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft