Nyomtatványok Tételek száma: 364
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1048459
13046
245
Printed Materials
1931 A Nyugat című folyóirat XXIV. évfolyamának 5. száma, benne Gellért Oszkár, Illyés Gyula, Móricz Zsigmond és mások írásaival 1160519
13047
245
Printed Materials
1931-1932 a Fogtechnikai Szemle két lapszáma (XI. évf. 12. sz., XII. évf. 2. sz.), kopott állapotban 1040989
13048
245
Printed Materials
Kornis Gyula, Nagy J. Béla (szerk.): Magyar paedagogia. A Magyar Paedagogiai Társaság havi folyóirata. Negyvenegyedik évfolyam. Budapest, 1932, A Magyar Paedagogiai Társaság kiadása. Kopottas félvászon kötésben. 1158784
13049
245
Printed Materials
1932 Farkas László kertészete, Jászkarajenő (Pest VM.)Évelő növények árjegyzéke. Sok hasznos tanáccsal. pp: 32, 1160939
13050
245
Printed Materials
1932 Országos Alföldi Bizottság meghívója és programja 1157850
13051
245
Printed Materials
cca 1932 Roma, 30 vedute. Kihajtható leporelló kiadvány 30 római látképpel, hátuljukon rövid olasz, francia, angol, illetve német nyelvű leírással, a kötés belső oldalán várostérképpel. Kicsit kopott, gazdagon díszített vászonkötésben, egyébként jó állapotban. 1158408
13052
245
Printed Materials
1932 A Kerék c. autós lap karácsonyi száma jó állapotban. Berény Róbert grafikájával 1057980
13053
245
Printed Materials
cca 1932 Feldgen, Niklaszewki sportteljesítményének nyomtatványa fotókkal illusztrálva,25x19cm 1162879
13054
245
Printed Materials
1932 Győr Rába takaréktűzhely, lakatosárú és kályhagyár rt. fejléces számla 1162008
13055
245
Printed Materials
1933 Karmelita nyomtatott szentkép a lisieux-i jelenés ötvenedik évfordulója alkalmából, üvegezett fa keretben, 21×13 cm 1158428
13056
245
Printed Materials
1933 Maxim gázlámpa képes reklám kiadvány, szép állapotban. 6p. 889084
13057
245
Printed Materials
1933-1941 5 db különböző reklámos zsebnaptár, benne italár táblázatokkal Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft